Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért utálja az...

A Momentum miért utálja az időseket?

Figyelt kérdés

A Momentum egyik politikusa kijelentette az időseknek még szavazni sem volna szabad elmenni - miért? Utálják az időseket? Ja, vagy a jelentős többség nem rájuk szavaz ezért inkább ne menjenek szavazni?


Ez a Momentum elképzelése a demokráciáról! Aki nem rájuk szavaz az ne menjen szavazni.


[link]



[link]



Eddig azt hittem legalább a Momentum egy "normális" párt fiatalokkal stb..... de tévedtem - ezek sem különbek a többi ellenzéki pártól. Undorító!

Na ezek is kiestek a "jövőben talán rájuk szavazok" listámról.



2020. júl. 19. 16:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Nem unod még a hülyeségedet?"

Én minden állításomat alátámasztottam felmérésekkel, adatokkal. Ha tévednék, akkor ezek a kutatások nem engem igazolnának.

Szánalmas, nem tudsz cáfolni és neked áll feljebb.

2020. júl. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

""4 ezer fős faluban annak ellenére, hogy jó pár ismerősöm volt. Összesen 3 embert ismertem, akinek volt net hozzáférése vagy valamilyen eszköze hozzá.""


Ennél nagyobb ökörséget még a balib álhírgyár sem tudna kitalálni!

2020. júl. 24. 09:29
 23/33 anonim ***** válasza:

"Ennél nagyobb ökörséget még a balib álhírgyár sem tudna kitalálni!"

Értem, szóval ha te hozol személyes példát, akkor az tény, de ha én, akkor az ökörség.

Logikus.

2020. júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy te csak 3 embert ismertél - de a többi lakosnak is net hozzáférése kedves Budapesti lakos - egyszer azért szabadulj ki a főváros fogságából és rájössz, hogy vidéken már nem a mamutot kergetik az emberek.
2020. júl. 25. 10:22
 25/33 anonim ***** válasza:

"te csak 3 embert ismertél"

Inkább a fél falut. Na jó, az túlzás. Ott kb. 4 ezren éltek, abból kb. ezret ismertem közelebbről, róluk tudtam, hogy nincs se gépük, se netjük. Voltak olyanok - nem is kevés - , akiknek még okos telefonja sem volt soha, mivel ragaszkodott a régi nyomógomboshoz.


"Budapesti lakos"

Soha nem laktam Bp-en. Most is vidéken lakom, csak most városban és nem faluban.


"egyszer azért szabadulj ki a főváros fogságából és rájössz, hogy vidéken már nem a mamutot kergetik az emberek."

Mellesleg tessék, megint személyeskedsz. Míg a te tapasztalatod szent és sérthetetlen, az enyémet semmibe veszed.

Ezt kettős mérécnek hívják, és aki gerinctelen, az használja. :)

2020. júl. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Hol van az a 4 ezer fős "falu" Magyarországon?????


Fejezd már be a ferdítést!


Mobilinternet lefedettség az Magyarországon 97 -98 % - bárki netezhet - vidéken is van internet - kábeltévé, már szint minden faluban nam csak a fővárosban ahol élsz.


4 ezer fős falu - mi?

2020. júl. 26. 09:43
 27/33 anonim ***** válasza:

"Hol van az a 4 ezer fős "falu" Magyarországon?"

Atyaég, ekkora idiótát, még a falu definíciójával sem vagy tisztában:

"nagyfalu (2000–5000 fő)"

[link]

Mellesleg én Bp. agglomációjának nevezném, olyan 30-40 km-re van Bp-től.


"Fejezd már be a ferdítést!"

Semmi ferdítés nem volt, egyszerűen hazudtál, lebuktál. Gerinced lenne, akkor most bocsánatot kérnél.


"Mobilinternet lefedettség az Magyarországon 97 -98 % - bárki netezhet - vidéken is van internet"

Ahogy mondtam, ha van eszköze. Ezt már legalább 3-szor leírtam és egyszer sem sikerült felfognod, elég szánalmas.

Arról nem beszélve, hogy tény, hogy az idősek többnyire nem is haználnak mobilnetet:

"Ezt az internetezési megoldást leginkább a 40 év alattiak használják, legjellemzőbben a 26-40 év közöttiek."

[link]


"4 ezer fős falu - mi?"

Hát, nem kicsit vagy szellemi fogyatékos, jól gondolom?

"nagyfalu (2000–5000 fő); "

[link]


Jó lenne, ha befejeznéd a hazudozást, mert elég kínos rád nézve.

2020. júl. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Te elmebeteg!!!!


Hol van a 4 ezer fős falu? Nem azt írtam, te fogyatékos, hogy a Wikipédiát idézd nekem te agyalágyult!


""Ahogy mondtam, ha van eszköze.""


Te elmebeteg csak a nagyvárosokban és a fővárosban árulnak okostelefont?


Meglátszik,hogy egy fiatal nagyvárosi tahó vagy aki még csak a balib hazugsággyár híreit olvassa és azt hiszi a nagyvároson kívül ősemberek élnek.


A Borsodi falu ahol 120 fő lakik van kábelnet - mobilnet - nem az őskorban élünk te marha!

2020. júl. 27. 19:40
 29/33 anonim ***** válasza:

"Hol van a 4 ezer fős falu?"

Ahogy mondtam, szellemi fogyatékos vagy. Leírtam és nem sikerült elsőre sem felfogni: "olyan 30-40 km-re van Bp-től".


"hogy a Wikipédiát idézd nekem te agyalágyult"

Azért kellett idéznem, mivel idézőjelbe tetted a falut szót, mivel szerinted a 4000 ezres fős település az nem falu, aluliksolázott.


"Te elmebeteg csak a nagyvárosokban és a fővárosban árulnak okostelefont?"

Most komolyan annyira szellemi sérült vagy, hogy nem sikerül felfogni, hogy nincs mindenkinek pénze erre? Azt hiszed, hogy utópiában élünk?

Idióta:

[link]


"egy fiatal nagyvárosi tahó vagy aki még csak a balib hazugsággyár híreit olvassa és azt hiszi a nagyvároson kívül ősemberek élnek"

Ha bármiben tévedtem volna, akkor cáfoltál volna. Ezzel szemben egyetlen állításodra sem hoztál cikket, míg én a sajátjaimra mindre. Kicsit sem szánalmas, amit csinálsz.

Személyeskedsz orrba-szájba, mert érveléshez hülye vagy.


"A Borsodi falu ahol 120 fő lakik van kábelnet - mobilnet - nem az őskorban élünk te marha!"

Még egy érvelési hiba, gyökér.

Egyéni példából nem lehet átlagra vonatkoztatni. Amúgy azt sem sikerült felfognod, hogy nem lefedettségről beszéltem, "te fogyatékos". :)

2020. júl. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon hülye vagy!
2020. júl. 28. 20:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!