Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg léteznek annyira...

Tényleg léteznek annyira elvakult emberek, hogy elhiszik azt, hogy jelenleg Magyarország van az egyik legjobb helyzetben egész Európában, ha a medián nettó átlagkeresetet, közbiztonságot, egészségügyet, oktatást és korrupció-ellenességet nézzük?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

"Ezért rothad ez az ország és tiporog egyhelyben, mert itt senkiről és semmiről nem szólhat az ország..."


Nem. Azért beszél mindenki Gyurcsányról, mert még mindig ő az egyetlen olyan figura az ellenzési oldalon, akinek vannak saját gondolatai. Beszéljünk az ajtónak rohanó, részegen nyilatkozó Kunhalmiről vagy a "kurvára erős vágókép", patkányozó Bangónéról? Vagy a Jobbikot teljesen kivéreztető Jakabról? Vagy Fegyőrről, aki szerint karácsonykor is agitprop tevékenységet kell folytatni?


Az a baj, hogy Gyurcsány a legértelmesebb ember az ellenzéki oldalon. Pedig rá sem bíznék sok dolgot.

2020. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Beszélgethetünk Pedotáról, a drogos k*va partys Borkairól, vagy a vén alkesz tízparancsolatos Káslerről is ha akarsz a nevekkel dobálózni.
2020. júl. 24. 22:59
 13/15 anonim ***** válasza:
7%

#12!


Jól jelzi a baloldal helyzetét, hogy azonnal félremagyrázol, mert nem tudsz egy nevet sem mondani, aki alkalmas lenne vezető szerepre a baloldalon.


Ha nevekkel akarnék dobálózni, akkor sokkal több időt kellene erre rászánnom, ezt te is nagyon jól tudod. Elég csak a drogos vonalon elindulnom és még korrupcióba is belefutok. De én nem erről írtam, hanem a legismertebb, pártjukban magas pozicíóban lévő baloldali politikusokat említettem.

2020. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

#2 én sem jártam még Nyugat-Európában, mégsem nyalok be ilyeneket, nyelvtudásom is van, és nem Fideszes vagyok.

De nem minden Fideszes rossz ember. Akiket az interneten látssz, az csak kis töredéke a szavazótábornak.

2020. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%

volt egybregi vicc a nyugdijasokrol es ceausescurol!

ez ma is ervenyes!

a vicc,;

"kedves nyugdijasaink!ceausescu elvtars felkelt,tegyenek igy onok is es hallgassunk egy kis zenet!

most ceausescu elvtars megmosdik fogat mos tegyenek igy onok is es szoljon egy kis zene hozza!

ceausescu elvtars most leul reggelizni, addig maguk hallgassanak egy kis zenet"-

orbanra behelyetesitve ervenyes ma is es meg joideig!! tudjuk tudjuk igeeeen rengeteget emeltek de a csirkefejre es labra se eleg!!

2020. aug. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!