Habony "ibiza" Árpádnak van egyáltalán lelkiismerete? Tükörbe tud nézni?




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Párommal három éve vagyunk együtt, már együtt is lakunk, ez lesz az első karácsonyunk. Kedvesem édesanyja sajnos már elhunyt, alkoholista apjával és lecsúszott bátyjával élt együtt. Valamilyen szinten szereti őket, de neki sincs túl jó kapcsolata velük, nekem pedig...
Van egy lány,akivel nagyon jó barátságot ápoltam. Kezdetben nem volt semmi gond. Amikor még csak ismerkedünk Facebook-on akkor napi 7-8 órát is beszéltünk,aztán oda jött közép suliba ahova én is járok (nem miattam jött oda.) Egyre több időt töltöttünk együtt. Elkezdtem...
Nem tudom hogy nekem most az van e vagy nem..
Úgyis betegséget terjesztenek, rászállnának a kajára, az egér meg összemászkálja a kajás dobozokat, tálakat, és képes még a kajába is beleenni, ha hozzáférhető helyen van. )
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




