Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem nagyon látok értéket...

Ha nem nagyon látok értéket az index újságírói munkájában, és nem is zavar különösebben a megszűnése, elfideszesedése, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A libernyákok szerint gondolom, igen, bennem.


24 éves vagyok, a mai fiatalokat eleve nem érdekli annyira a politika, kb. hetente rámentem, de nem nagyon volt ott semmi érdekes.


Most sokan cirkuszolnak, hogy jajj most mi lesz, mi lenne, megy tovább az élet, sokak munkahelye szűnt meg a korona miatt is, sajnálom, ez van.


2020. júl. 24. 15:52
1 2 3 4
 11/32 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
58%

A te dolgod, engem se zavar, hogy a te munkahelyeden mi történik.

Az országnak mondjuk rossz, ami közvetve már téged is hátrányosan fog érinteni, de ez már egy másik kérdés és téged ezek nem érdekelnek.

2020. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%

9


Az indext nem az "emberek" döntötték be, hanem a főszerkesztőt rugta ki az újdonsült tulajdonos. Ilyen alapon meg a fideszes médiumok 90%-a mehetne a levesbe, olyan igénytelenek és átlátszóan propagandisták.

2020. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, nem értem a problémádat. Szerintem az, hogy mindenki azt írogat, amit akar, elég nagy sajtószabadságra vall.
2020. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
26%

Friss sztori.Ma egy vendéglőbe ültünk és a mellettünk lévő asztalnál politizàlás folyt és azt firtatgatták,hogy milyen szar,hogy megszűnik az index,merthogy az az egyetlen pártfüggetlen média.

😆😆😆😆Független,ja peeersze.A baloldal sír,a jobboldal örül,hogy vége az indexnek.Itt bukott ki,mennyire nem volt független.Na mindegy,azok ott mellettünk rendesen gyászoltak,de én sem értem mire.Megszűnt oszt viszlát.

2020. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%
13 ahozképest meg nemrég vittek el egy embert mert gondolatbűnözést követett el a facebook-on.
2020. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
18%

14

De hát tényleg PÁRTfüggetlen (volt). Még a dk-tól sem függött, hanem ugyanattól, amitől a dk is függ.


Semmi baj, átmennek máshova, mint a Csuhaj a Népszabadságtól a Népszavába.

2020. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Én személy szerint nem tudom értékelni azokat az embereket, akik nem tudnak és nem is akarnak a saját orruknál tovább nézni vagy gondolkodni. Ez a "ha nekem jó, és nekem így jó, akkor lesz-rom" gondolkodás sose vitt senkit meg semmit előre, nem is túl értékelendő szerintem, bár a fene nagy individualizmus egyik nagy átka.

Indextől függetlenül mondom, a zéró szolidaritásra nem kell ám büszkének lenni.

2020. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Micimacko67 ***** válasza:
32%
Legyen nektek az Origo meg a Riposzt...esetleg a Vadhajtások...ez az igazi jobbereknek...
2020. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
Sokat mond az ország mortalitásáról, szellemi szinvonaláról hogy nem egy ember gondolkozik ugyanúgy mint a kedves kérdező az értékelésekből tekintve.
2020. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Micimacko67 ***** válasza:
"való"
2020. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!