Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem nagyon látok értéket...

Ha nem nagyon látok értéket az index újságírói munkájában, és nem is zavar különösebben a megszűnése, elfideszesedése, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A libernyákok szerint gondolom, igen, bennem.


24 éves vagyok, a mai fiatalokat eleve nem érdekli annyira a politika, kb. hetente rámentem, de nem nagyon volt ott semmi érdekes.


Most sokan cirkuszolnak, hogy jajj most mi lesz, mi lenne, megy tovább az élet, sokak munkahelye szűnt meg a korona miatt is, sajnálom, ez van.


2020. júl. 24. 15:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Nincs benned semmilyen hiba így gondolod és kész,ahány ember annyiféle vélemény
2020. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Tele van a kormányinfó liberális újságírókkal, ott látszik, hogy mennyien is vannak, mennyi kérdést tesznek fel, egyáltalán nem kevesen.


Ki fizeti őket, és milyen pénzből vannak ők kitartva? Nem gondolom, hogy webes hirdetésekből élnek.

2020. júl. 24. 15:56
 3/32 anonim ***** válasza:
12%
Milyen "elfideszesedés"? Én majdnem minden nap ránéztem eddig, és nem láttam ilyesmit.
2020. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
A kormányinfón őszinte választ egy demokratikus értékeket valló lap nem kap a az orsós rezsimben. Ez volt az degenerált törzs tájékoztatóin is. Nem tűnt fel?
2020. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Én sem voltam ideáig egy index-fan, megértem. A probléma csak az kedves kérdező hogyha egy ekkora weboldalt ilyen könnyedén borít be a fidesz, akkor még itt 2020-ban, Magyarországon lehet eggyáltalán a sajtószabadság létezésétől beszélni?
2020. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

A szabadság a szabad sajtóval kezdődik..


Hogy kiben van a hiba, mindenki döntse el maga.

2020. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%

"24 éves vagyok, a mai fiatalokat eleve nem érdekli annyira a politika, kb. hetente rámentem, de nem nagyon volt ott semmi érdekes."


Ahhoz képest igen rutinosan pucolgatod orbánék sejhaját!

2020. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Fidesz troll vagy a lendvai utcából.
2020. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%

5

egyáltalán


Mit kellett "beborítani" az indexen? Megunták az emberek a félreértésre adott címeiket, a napi szintű külföldönlehetcsakélni "riportjaikat", az évekkel előbbről újramelegített cikkjeiket, a lakatos akárki népszerűsítését és a többit.


És mindezt min. 2-3-szor annyi újságíróval, mint szükséges lenne.


4.

Láttam egy párszor az indexesek bohóckodásait. Ugyanaz az agresszív kekeckedés volt, mint amit a Csuhaj adott elő a komcsiktól. Hogy a lényeg csak az volt, hogy senki másra ne jusson idő, csak ők "kérdezhessenek" kijelentő módban és senki más.

2020. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

Téged nem érdekel, ez egy dolog. Viszont létezik a világon szolidaritás, és léteznek alapvetések, az egyik ilyen szerintem az, hogy az embernek álljon rendelkezésére (a hatalomtól) független sajtó (is), amiből tájékozódhat. Itt nem is az indexről van szó elsősorban, hanem arról a folyamatról, ami 2010 óta megállíthatatlanul zajlik.


Lassan (vagy nem is olyan lassan) egy kezemen meg tudom számolni az országban még működő, fidesztől független, kormánykritikus médiafelületeket, ha csak a jelentőseket nézem, akkor az index nélkül összesen már csak 2, azaz kettő maradt. Az összes többit letarolta a Fidesz. Szerintem ez pártállástól és világnézettől függetlenül aggasztó és felháborító, de nem vagyunk egyformák.

2020. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!