Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem nagyon látok értéket...

Ha nem nagyon látok értéket az index újságírói munkájában, és nem is zavar különösebben a megszűnése, elfideszesedése, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A libernyákok szerint gondolom, igen, bennem.


24 éves vagyok, a mai fiatalokat eleve nem érdekli annyira a politika, kb. hetente rámentem, de nem nagyon volt ott semmi érdekes.


Most sokan cirkuszolnak, hogy jajj most mi lesz, mi lenne, megy tovább az élet, sokak munkahelye szűnt meg a korona miatt is, sajnálom, ez van.


2020. júl. 24. 15:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%

Én meg egy újság politikai indíttatású kicsinálását akkor is disznóságnak tartom, ha egyébként nem értek egyet az álláspontjukkal.

Mondhatjuk, hogy indexnél liberális irányba lejtett a pálya, de nem volt egyik párt szócsöve sem.

Egyébként sok más, politikától független cikkük is volt, amit szimplán szerettem olvasni, de ez magánvélemény.


Csak az nevezheti magát demokratának, aki a sajtószabadságról úgy vélekedik, hogy:


"Nem értek egyet a véleményeddel, de halálomig küzdeni fogok, hogy te is elmondhasd."

2020. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%
Fel kell venni igaz újságírókat és egy valamire való, minőségi lapot összerakni.
2020. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 Micimacko67 ***** válasza:
100%
22-es felsorolnál néhány igazi újságirót?
2020. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Az ellenzéki Origo harakirit követett el, szerintem normális fiatalt nem érdekli az, hogy éppen melyik véresszájú gyűlölködő bagázs szenved veszteséget.
2020. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%

24 évesen nem gáz hogy a tolvajoknak tapsolsz?

vagy fidelitasos capos vagy, kérdező?

2020. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Micimacko67 ***** válasza:
52%
Arra van eszed 24 évesen, hogy libernyákozz...tudod mit? Tehetsz egy nagy sziveséget...
2020. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 tgt ***** válasza:
35%
Kérdező: Ha téged nem zavar az Index megszűnése, akkor nem vagy demokrata. Nem kell szeretni az Indexet, de nem nehéz látni a kormányzati szándékot, hogy minden kritikus hangot elhallgattasson. Ez pedig zavarja a demokratákat, bármilyen oldalon is vannak.
2020. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Fidelitasos, de azért a "Fidesz-médiából" tájékozódom, a ballib nem tetszik.


De nem nagyon foglalkozok politikával, viszont sok ellenzéki hisztije úgy felpörgetett, hogy kitettem ezt a kérdést.

2020. júl. 24. 18:10
 29/32 anonim ***** válasza:
47%

27

Hát akkor a fődemokrata főkoalíciós főfrenc nyugodtan megveheti, és annyi.

Pénze van rá, elég megbízható is az indexet eddig apanázzsal ellátóknak, hát MIÉRT NEM veszi meg?

2020. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Micimacko67 ***** válasza:
0%

29-es lenne nagy sivalkodás a toleráns jobboldali körökben...ha így lenne...

Semmivel sem vagytok különbek a végcélt illetően, mint a régi kommunisták...csak.a módszereitek finomodtak az évtizedek során...

2020. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!