Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért Magyarország...

A Momentum miért Magyarország ellen politizál állandóan?

Figyelt kérdés

Erdélyben, Szlovákiában, Brüsszelben a magyarok ellen politizálnak. Most pedig újabban a Holland miniszterelnök mellé állnak.


Miért ennyire magyarellenesek?


[link]



2020. júl. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
25%

#6 "Egyszerűen a Fidesz mélyponton van a fiatalok körében míg a momentum meg a legnépszerűbb és próbálják lenyomni őket itt is"

Annyira jókat lehet szórakozni az ilyen teljesen légből kapott, ostoba kijelentéseken Aztán meg ott álltok a választások után és nem értitek az eredményét. Persze hogy nem, mert eleve hülyeségeket hittetek.

2018-hoz képest növekedett a fiatalok körében a fidesz támogatottsága. Amúgy korábban is a fidesznek háromszor akkora volt a fiatalok körében a támogatója, mint a momentumnak - most is így van. Csak a fidesz-kdnp-nek a 30 éve felettiek körében egyre nő a támogatottsága, a momentumé meg minimális. A teljes momentum szavazótábor nincsen akkora, mint amennyien csak a 30 év alattiak közül támogatják a fidesz-kdnp szövetséget.

De képzeld csak nyugodtan az ellenkezőjét, majd aztán lehet hisztizni 2020-ben is hogy jajjajelcsaltákaválasztásokat, mert kiderül hogy a valóság nagyon nem az amit hiszel.

"A Medián 2018 október-november-decemberi felmérése alapján a legfiatalabb korosztályban is a Fidesz a legnépszerűbb párt (a megkérdezettek 36 százaléka szimpatizál a kormánypárttal). Utána következik a Jobbik 11 százalékkal, majd a Momentum egy százalékkal lemaradva 10 százalékon , az LMP és MSZP-PM három százalékon áll, a DK pedig nullán. "

[link]

"Bár a Fidesz a 30 alatti korcsoportban is vezet, jóval kisebb arányban, mint az idősebbek körében (a fiatalok egyharmada, a 30 fölötti közönség több mint 40 százaléka Fidesz-szavazó). Érdekes, hogy – ha kisebb számokkal is – hasonló helyzetben van az ellenzék jelenleg legtámogatottabb pártja, a DK. Gyurcsányék is nagyon hajtanak a fiatal szavazókra, ám kevés sikerrel: változatlanul a 60 fölöttiek körében szerepelnek a legjobban.

Évekig a Jobbik volt a fiatalok legnépszerűbb ellenzéki pártja, mostanra ezt a szerepet a Momentum tölti be 11 százalékos támogatottsággal."

[link]

2020. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
12%

#10 "elég csak az EP választási eredményekre gondolni ott közel 1 szinten van a DK-val"

IGENNNN!

Pontosan ez a lényeg, a momentum egy szinten van a legalja párttal, a dk-val!

Muhahahahaha...

2020. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
62%
Én saját tapasztalatból írtam a dolgokat mivel én is fiatal vagyok de nálunk a momentum a legnépszerűbb legalábbis akiket ismerek nem a fidesz . A fidesz inkább az öreganyám féle generációban tarol akik rettegnek mindentől
2020. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
87%
Egy szóval nem mondtam, hogy a momentum népszerűbb a fidesznél csak azt mondtam, hogy a momentum valószínűleg 22-ben bent lesz a parlamentben
2020. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
17%

#12 "Szerintem egyébként a Momentum nem kifejezetten a magyarok ellen van hanem Orbán ellen és igazából az Orbán rendszert szeretné nehezebb helyzetbe hozni , hogy kisebb legyen a mozgásterük itthon és külföldön is"

Igen, ebben igazad van.

De mit mondasz az olyan emberről, aki képes a saját családja ellenségének segíteni, a családját kifosztani, megsérteni, bemocskolni, még be is perelni, csak hogy elérje, hogy a családjában végül az ő akarata szerint történjenek a dolgok, a többi családtagjával szemben?

Tényleg olyan emberre kellene utána bízni az irányítást aki képes volt elárulni a családot, csak hogy ő lehessen a főnök?

2020. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
58%

#17 " az egyik oldalon ott vannak a Ruttéval mosolygósan szelfiző momentumos fiatalok, a másikon meg a hájas Orbán, ahogy idegbetegként feszeng Putyin mellett. Nehéz választás."

Aha, persze.

Mert Orbán helyett, aki éppen úgy együtt szerepel Merkellel és a többi vezetővel is, jobb választás szerinted az a momentum, aki közösen indul gyurcsánnyal, aki korábban nem csak miniszterelnök korában "idegbetegként feszeng Putyin mellett", de még meg is vendégelte az otthonában és kormányzata alatt orosz ügynököket engedtek hozzáférni a magyar belbiztonsági rendszerekhez. Hurrá, micsoda jó döntés!

Ja, nem.

2020. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
62%
Fiatalként teljesen egyetértek azzal, hogy a momentum nagyon népszerű a korosztályom körében. Egyedül az fideszes az ismerőseim közül aki idős, agymosott vagy gazdasági előnyben részesül a támogatásukkal.
2020. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
30%
#25 Igazad van de itt akkor felmerül a kérdés , hogy egy ellenzéknek mi lenne a feladata ? Amit most csinál az ellenzék az gyakorlatilag bármit mond az Orbán az nem jó és gátoljuk meg ott és abban amiben csak tudjuk. Viszont mivel a Fidesz jelenleg a kormánypárt egy elég nagy többséggel valószínűleg a kis ember is szívna ha forrásokat vonna el az Eu. Van az arany középút ahol a párok megpróbálnak közös nevezőre jutni ami mondjuk egy DK-Fidesz esetében szerintem lehetetlen legalábbis belpolitikában tuti külpolitikában meg nagyon maximum a leggalapabb kérdésekben talán egyet értenek de azt is kétlem . Vagy ott a 3. út amit a mi hazánk csinál, hogy többségében mindenre bólogat amit a fidesz mond és velük szavaznak de akkor az ellenzék vezető elbuknának a saját szavazóik előtt és szerintem itt ez a baj, hogy maga az ellenzék képtelen a Fideszt megérteni és közös nevezőre juttni így csak a gyűlölködés marad nekik
2020. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
72%
Az ellenzék lényege pontosan ez. Ha nem értenek egyet valamivel miért szavaznának a Fidesz mellé? Nem értem a logikád.
2020. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
68%
Tehát egypártrendszer kéne, ahol minenki a fidesszel ért egyet, mert magyarok vagyunk és egy család? Érdekes.
2020. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!