Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miért Magyarország...

A Momentum miért Magyarország ellen politizál állandóan?

Figyelt kérdés

Erdélyben, Szlovákiában, Brüsszelben a magyarok ellen politizálnak. Most pedig újabban a Holland miniszterelnök mellé állnak.


Miért ennyire magyarellenesek?


[link]



2020. júl. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 A kérdező kommentje:

12-


""Szerintem egyébként a Momentum nem kifejezetten a magyarok ellen van hanem Orbán ellen és igazából az Orbán rendszert szeretné nehezebb helyzetbe hozni""



Szerinted ha Magyarország kevesebb pénzt vagy ne adj isten egyáltalán nem kap pénzt annak ki lesz a kárvallottja? Nem az a sok ezer vállalat - cég és a magyarok akik emiatt elveszíthetik a munkahelyüket?


A Momentum magyarellenes.

2020. júl. 27. 19:49
 42/85 A kérdező kommentje:

29-


""Ha nem értenek egyet valamivel miért szavaznának a Fidesz mellé? Nem értem a logikád.""


Aha. Csak az a gond, hogy az elmúlt 10 mindenben a Fidesz ellen voltak a "kedves" ellenzékiek. Semmit meg nem szavaztak ami az országnak és az embereknek jó. Egyetlenegy családsegítő - adócsökkentő vagy bármely hasonló törvényt nem szavaztak meg.


Azért nem hiszem, hogy van olyan ellenzék az EU-ban amely 10 év alatt egyetlenegy az ország lakosainak segítő törvényt sem szavazott volna meg.

Ez csak az Orbán gyűlölet miatt van - nem érdekli őket az ország vagy az emberek sorsa csak mindenben gáncsoskodni.

Egyszerűen aljasok.

2020. júl. 27. 20:00
 43/85 anonim ***** válasza:
100%
#12-es vagyok én írtam #28-as választ is ahol ,mit kifejtettem:"Viszont mivel a Fidesz jelenleg a kormánypárt egy elég nagy többséggel valószínűleg a kis ember is szívna ha forrásokat vonna el az Eu"
2020. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként kíváncsi lennék kérdező, hogy te szerinted az ellenzéknek mi lenne a feladata vagy milyen ideális ellenzék szerinted, amire te azt tudod mondani, hogy ők mehetnek Orbánnal szemben
2020. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 A kérdező kommentje:

""te szerinted az ellenzéknek mi lenne a feladata""


Nagy tévedésben vagy.


Az ellenzéknek nem az a feladata, hogy ahol csak lehet mindenhol a saját országa - népe ellen áskálódjon. Nem az a feladata, hogy leszavazza 10 éven keresztül az összes például a családsegítő programokat - támogatást (PL: CSOK)


Melyik EU-s ország ellenzéke harcol azért külföldön, hogy a saját országa kevesebb pénzt kapjon?


Ilyen esetekben egy normális ellenzéknek azért kellene harcolnia, hogy minél több pénzt kapjunk mint ahogyan azt teszik az EU országainak ellenzékei is.

2020. júl. 27. 20:18
 46/85 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egyetértek , hogy külföldön ez lenne a helyzet de belföldön mi a helyzet lévén, hogy igazából itt kéne különbözniük a véleményke nem külföldön
2020. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
31%

"Az ellenzéknek nem az a feladata, hogy ahol csak lehet mindenhol a saját országa - népe ellen áskálódjon."


Fidesz =/= Magyarország.


Fidesz ellen áskálódnak, nem az ország ellen. Bármennyire nem akarjátok elfogadni Magyarország nem Viktorékból áll.


"Nem az a feladata, hogy leszavazza 10 éven keresztül az összes például a családsegítő programokat - támogatást (PL: CSOK)"


Azért szavazták le, mert az nem segít. Attól, mert te neked adnak hitelt, stb még nem fogsz jobban élni. Bevállalsz 3 gyereket? Igen, aztán miből neveled fel mikor 1 gyerek felnevelése is anyagilag megterhelő? Lehet a NERnek nem, mert milliókat kaszálnak havonta, de egy átlag családnak igen.

Az meg ne legyen már normális, hogy előbb kell gyerekeket bevállalnod, aztán tudsz egyáltalán ház vásárlásba gondolkodni.


"Melyik EU-s ország ellenzéke harcol azért külföldön, hogy a saját országa kevesebb pénzt kapjon?"


Soha nem azért harcoltak. Azért harcoltak, hogy ellenőrizzék jobban az EUs pénzeket, hogy azokat tényleg arra használják fel, amire adják. Nem az, hogy ásnak 9 lyukat a Földbe és meg van oldva a logisztikai központ. Miközben, ha ténylegesen megépült volna, akkor munkahelyeket is teremtett volna.

2020. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
23%

#47 A #36-ban már kértem egy elődödtől, hogy mutasson akár csak egy olyan elítélő nyilatkozatot vagy határozatot, amiben a fideszt ítélik el, a fidesztől akarnának szavazatot elvonni, a fidesznek nem akarnának eu-s pénzeket kifizetni és nem pedig Magyarországnak vonnák el a forrásait, Magyarországnak vennék el a szavazati jogát, nem Magyarország szerepel az elítélő nyilatkozatban.

Most ezt kérem tőled, mert ő nem tudott ilyet mutatni. Mutasd meg hogy hol szólnak mindezek a fideszről! Mert eleddig csakis olyat lehetett találni, ahol nagyon egyértelműen és világosan MAgyarországról van szó.

A te szavazati jogodat, neked járó eu-s forrásokat és a téged érintő lehetőségeket vonnák el, nem csak a fideszesekét.

2020. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
31%

48:

Ne légy 1bites. De, az vagy most. Tagállamoknál ilyeneknél nem írhatják le csak egy párt nevét. Azért szoktak országot írni, mert normális esetben mindenkinek leesik, hogy az aktuális kormányt értik.

Az meg vicces, mikor konkrét nevek vannak leírva, akkor meg ti parádéztok. Lásd Tiborcz esetét, aminél inkább megmondta a kormány nem kéri az EUs támogatást mégsem, csak ne szerepeljen tovább az Elios és Tiborcz neve a továbbiakban.

2020. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
23%

#49 Szóval nincs olyan hogy a fidesz ítélnék el. Én is így tudtam.

Mi kell ahhoz hogy megértsd, amikor azt írják le hogy elveszik Magyarország szavazati jogát, megvonják Magyarországtól az uniós forrásokat, akkor nem csak a fideszesektől vonják el, hanem tőled is?

2020. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!