Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne egy...

Szerintetek jó lenne egy nagyon nagy bérfejlesztés az állami szférában?

Figyelt kérdés

Örömmel nézném ahogy a sok multinak meg magyar vállalkozónak felkopna az álla, mert a legjobb IT-sük, mérnökük, pézügyesük volt-nincs, mert elvitte a Rendőrség, a Posta vagy a Máv 80%-kal magasabb bérért, amit ő nem tud megadni.


És akkor ők is azon agyalnának, hogy lehetne fizut emelni, nem azon, hogy mégis mire költsék a vállalatból osztalékra, management díjakra kivett évi 200 milliót.


2020. júl. 30. 11:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem magyarázkodom, hanem a kérdésre válaszoltam, ellentétben veled. Vagy szerinted a kérdező azon veri a nyálát, hogy majd a rendőrt, mentőst és tűzoltót lehetne a jobb bérrel elszippantani a VERSENYSZFÉRÁBÓL?! Pont, hogy szerinte ezzel lehetne béremelést elérni a versenyszférában - ami teljes baromság, pont azért, amit leírtam.


Mondhatnám, hogy lökheted a demagóg baromságodat a rendőrről, a katonáról és a gyógytornászról, csak épp nem ezt kérdezték.

2020. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó, kivitelezhetetlen is és hagyjuk meg a versenyszférát annak ami. Most ha a közszférában jobb lenne a fizetés ki akarna versengeni?
2020. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!