Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Életképes lehet egy ilyen...

Életképes lehet egy ilyen független, nyomtatott politikai újság?

Figyelt kérdés

A NyomtassTeIs hetilap A5 4 oldal, éves előfizetési díja 1000 Ft-nak felel meg.


A HVG 33 ezer Ft, Magyar Narancs 28 ezer, Magyar Hang 23 ezer.


Ez a 4 (inkább 3,1) újság a független nyomtatott sajtó Magyarországon. Legalábbis én nem tudok többről. Na jó van még egy Élet és Irodalom.


A választásokig lenne e piaca egy újabb hetilapnak az alábbi koncepcióval:

- párt és ideológia független

- Éves előfizetési díja 3-15 ezer Ft között

- Csak független és ideológiamentes politika. Főleg a NyomtassTeIs koncepciója szerint a független híroldalak cikkeit felhasználva.

- Hirdetésekel, de csak szigorúan kormány és pártfüggetlen hirdetéseket engedve.

- 8-24 oldal fekete-fehér nyomtatás, hirdetésekkel színesen. A4 vagy tabloid méret.



#újság #hetilap #NyomtassTeIs
2020. júl. 31. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És honnét szereznéd a híreket? Egy újság addig életképes, amíg elsőként ad hírt egy-egy eseményéról.
2020. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyrészt ahogy ők: www.nyomtassteis.hu


Javarészt netes híroldalak cikkeit veszik át rövidítve, néha akad saját szerzemény.


Legális a dolog.


A HVG, Narancs, Hang újságok drágábbak és nem mindig ideológia függetlenek. Van bennük sokszor érdektelen tartalom, ami pl egy vidéki nemnetező nyugdíjast nem érdekel. Ez csak drágítja.


A NyomtassTeis pedig egy A4-es lap, nem tekinthető igazi újságnak.


A kettő között talán lenne egy piaci rés.

2020. júl. 31. 16:26
 3/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Hogyan veszed rá a hirdetőket, hogy hirdessenek nálad 0 olvasóval?
2020. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
A nyomtatott sajtó haldoklik - a több év(tized)es múlttal rendelkező újságok is. Új belépnek esélye sincs.
2020. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a frászkarika az ideológiamentes politika?
2020. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én fix, hogy nem fizetnék elő rá.
2020. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért is nem?
2020. aug. 2. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
mert untig elég hír eljut hozzám így is a neten keresztül meg a tévéből (amikre amúgy is előfizetek), meg a rádióból, meg ingyenes (helyi) újságokból
2020. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem minden helyi ingyenes újság fidesz lap, tudom mert ilyeneket készítek nap mint nap.


Nincs TV és rádió aminél ne lenne ott a fidesz. Az ATV és a klubrádió esetén is ott van a közelben úgy tudom.


A sajtószabadság nem az ha szabadon leírhatsz valamit. Hanem ha szabadon azt olvasol(nézel, hallgatsz) amit akarsz. Márpedig mindenki pártmanipulációtól mentes sajtót akarna olvasni, de ezt a fidesz hatékonyan akadályozza.

2020. aug. 2. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:

"minden helyi ingyenes újság fidesz lap"

A nem fideszes önkormányzatok lapjai is? Felénk nem.

Egyébként meg szabadon olvasok a sorok között. :-)

2020. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!