Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homoszexuálisok, leszbikusok,...

Homoszexuálisok, leszbikusok, ti kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 10:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

#9


Arra akartam utalni,hogy valakinek nem elsősorban ez adja meg a pártpreferenciáját.


Vannak melegek közt is akik gazdag családba születtek,meg zsákfaluban élő szegény családban is.

Nem biztos,hogy mindketten ugyanarra fognak szavazni,csak azért,mert melegek.

2020. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

#9


Az,hogy mindenki egyenlő az alapvetőnek kellene lennie.

Az már eleve nem normális,aki másodrendűnek gondol másokat.


Azzal,hogy mondjuk egy meleg házasodni akar,nem többnek akar látszani,csak élni akar azzal a jogával,amivel egy heteró is élhet,ha akar.

2020. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

#11


Persze. Csak pusztán azért szavazni a Momentumra, mert a melegek mellett a turbó melegeket is elfogadja, sőt élteti.. ez egy kicsit erős. Eddig egy olyan nyilatkozatot nem láttam/hallottam a Momentumtól, amitől ne éreztem volna én kínosan magam helyettük, pedig eleinte még szimpatizáltam is velük. Kormányt nem csak a melegeknek választunk, hanem az egész országnak és addig, amíg valaki nincs tisztában az ország helyzetével(ez mind igaz a gazdaságra és a népcsoportokra is, főleg keleten), addig nem szabad rá szavazni.


#12


Én azt is elfogadom, ha valaki "egyenlőbb", csak tegyen valamit le az asztalra(pl. az olimpikonjaink etc. etc.). Az emberek 80-90%-nak nem azzal van a baja, hogy a melegek házasodni akarnak. Sőt.. amíg valaki 4 fal között éli a magánéletét(ide értve a heterókat is), addig az ég egy adta világon semmi probléma nincs. A gondok ott kezdődnek, mint írtam, ahol valaki pusztán azért akar egyenlőbb lenni, mert meleg és ezáltal képes ő maga is rasszistává válni(pl a Prideosok nagy része ilyen, de egy kicsit elvonatkoztatva, a BLM is ilyen, mert mind a kettő túl van tolva, nem is kicsit).

2020. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
én 22 éves fiú vagyok és meleg. Egyik sem tetszik. Utálom a polikát
2020. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9%
Én a politikát rühellem, szerintem egyik rosszabb mint a másik, de az LMP a legtűrhetőbb. 20/L
2020. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%

A politikai nézeteimet nem a szexualitásom határozza meg.


Mellesleg simán el tudom képzelni, hogy valaki mhm-ra vagy Jobbikra szavazzon, az egyik exem is lelkes Jobbikos volt. A nézeteik 90%-ával egyetértett, csak azzal maradékkal néhánnyal nem.

2020. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!