Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a ferfiaknak es noknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfiaknak es noknek kulon oltozo kell, akkor a homoszexualisok es leszbikusok miert hasznalhatjak a nemuknek megfelelo oltozot?

Figyelt kérdés
Egy meleg srac a ferfi zuhanyzoban kb. ugy erezheti magat mint egy hetero ferfi a noi zuhanyzoban. Hol van itt az egyenloseg?
2015. júl. 30. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Jogos. Lassan a homároknak több joguk van mint a normális embereknek.
2015. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

És azt te honnan tudod, hogy ki homár és ki nem? Mert nem látszik. Csak mert valaki jól is érzi magát, nem kell külön helyiséget felhúzni, egészen addig, míg panasz nem érkezik.


Ha nincs probléma, nincs intézkedés. Ez mindig is így volt.

2015. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Ismerek làtàsból melohelyen pl. Ha pisilek a piszoárba és bejön könnyíteni magán befejezem dolgom és egyből kijövök. Biztos nem a farkamat nézi de a farokra gerjed a kis meleg.Nyilván ha egy nő mellettem pisilne valamiért ott motoszkálna bennem hogy de oda néznék de hagynám pisilni.
2015. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és a biszexuálisokkal mi legyen? Mert az gyakoribb, mint a sima meleg.
2015. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
#1 Honnan veszed hogy több van nekik?:D Cheetos zacsiból? Buta vagy :D Ám ha lenne lehetőség akkor biztos lenne külön, de nemsokan használnák. Gondolj bele... A "nagymagyar" emberkék folyamatosan oda járkálnának be és keresnének valaki akit jól elvernének ott mert meleg...
2015. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Haha olyan vicces, hogy ezek a kérdések MINDIG idevonzanak legalább 1 agyhalottat, aki abban a szent meggyőződésben él, hogy a melegek miatt befogják tiltani a heteroszexualitást :D

Ez mindig mosolyt csak az arcomra :)


Am nem tudom, de még soha nem láttam, hogy leszbikus lány nyíltan méregetett volna más lányokat az öltözőben, szóval valszeg a melegeknek jobb az önkontrolljuk, és így nincs rá igény. Igen, ez most furcsán hangozhat, de gondolj bele, általában nem jössz rá, ha egy meleggel öltözöl 1 helyiségben, viszont ha pasik és csajok öltöznek együtt, nem tennék nagy pénzt a pasik önkontrolljára...

2015. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó elötti

Buta a kedves mamàd!

2015. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
#7 Bocsi, de tényleg buta vagy :D Majd amikor a fejedet kivetted a seggedből szólj :)
2015. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
Te írogatsz úgy mint egy meleg. Milyen volt idén a felvonulás az adófizetők pénzén te hombár?
2015. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok meleg :) Csak nem szeretem a buta embereket mint te :)
2015. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!