Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon a leszbikusok többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a leszbikusok többsége miért nem szereti a meleg pasikat?

Figyelt kérdés
Illetve ti meleg pasik, hogy viszonyultok a leszbikusokhoz?

2020. jún. 1. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem lenne velük bajom, de sokszor hallottam őket úgy nyilatkozni, hogy undorodnak nem hogy a meleg férfiaktól, de maguktól a férfiaktól. Nem lenne nekem velük bajom, de a férfias leszbikusok valahogy taszítanak.
2020. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek valami elk*rt oknál fogva úgy működnek, hogy ha egy másik ember kicsit is máshogy gondolkodik vagy mást szeret mint ők, akkor azt gyűlölik, utálják. Ez alól nem kivételek a homoszexuálisok sem.

Még meleg férfiak között is gyakori az intolerancia. Ha valaki kijár pride-ra, akkor azért kell gyűlölni, ha valaki nem jár aki, akkor meg azért. Ha nem izmos vagy, ha már öreg vagy, ha kopaszodsz, akkor már utálnak. Ha nem úgy öltözködsz, ami szerintük a divatos vagy férfias, akkor is kiközösítenek.

Ha még hozzáadod ehhez a leszbikusakat is (és azon csoporton belül is van, akik utálják egymást), akkor ezen semmi különös sincs.

2020. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Minden pasit utálok, nem csak a melegeket. Nincs egyetlen tulajdonságuk sem amit egy kicsit is szeretni vagy becsülni lehet!
2020. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3-as,ez a kijelentésed azért durva. Mi is emberek vagyunk, nekünk is ugyanúgy meg kellett küzdeni a saját magunk elfogadásával és ugyanúgy vágyunk normális párkapcsolatra.

Sőt, minket meleg pasikat jobban elítélnek a férfiak, mint titeket leszbikusokat.

2020. jún. 1. 14:20
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
3-as apádat is utálod? Őmiatta létezel
2020. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Apám egy mocsok állat volt. Te meg törődj a saját dolgoddal!
2020. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De ez nem jelenti azt, hogy minden férfi, téged idézve egy mocsok állat.
2020. jún. 1. 15:07
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, de így kényelmesebb. Undorodom minden fasztól. Egyébként is, mit tud egy pasi amit nem tud egy nő??? Ja dugni? Muhaha...
2020. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért ilyen lekezelő a stílusod, de szerintem rajtad kívül senki nem írt lenézően, lekezelően.
2020. jún. 1. 16:02
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

Annyira utálom az ilyen "nőket", akik lekezelőek. Aztán meg ha téged/minket megsért egy férfi, meg vagy halva, miközben te mindet leminősíted. Gratulálok.

Egy nő

2020. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!