Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Homoszexuálisok, leszbikusok,...

Homoszexuálisok, leszbikusok, ti kire szavaznátok?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
DK
MSZP
Momentum
LMP
Mi Hazánk
Jobbik
Kétfarkú
68 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
LOL. Ki az a meleg aki a meleggyulolo mhmre szavazna?
2020. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Aki nem fogja fel, hogy kinek szólt a kérdés. Szegények olyan nagy magyarok, hogy a magyar szövegértéssel is problémáik vannak...
2020. aug. 1. 11:19
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
A leszbikus is homoszexuális!
2020. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Mi Hazánk 🤣🤣🤣 hát valószínű...
2020. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

#1


Gondolom trollok.

2020. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
A homoszexuálisokat is leginkább 2 csoportra lehet osztani. Vannak azok, akik szépen csendben élik a kis életüket és egyszerűen be tudnak illeszkedni a társadalomba, külső szemmel nem vágod le róla, hogy melegek. Ők a normális csoport, róluk el tudom képzelni, hogy szavaznak normális pártra is(mert, hogy a meleg gyűlölők 70%-a nem a melegeket utálja, hanem az tútót' provokatív reklámokat). A másik csoportot pont azok a provokatívok alkotják, akik eljárkálnak pridera, direkt provokálják a másikat és addig rázzák a pofonfát, amíg nem kerülnek inzultusba, utána persze egyből ismerik a jogaikat és rohannak sírni és amiatt, mert ők a hangos kisebbség, hajlamos nagyon sok ember a meleg alatt őket érteni, pedig ez nincs így, a melegek egyszerűen csak élnek és nem picsognak.
2020. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Na majd mert csak melegek szavaznak itt mi?
2020. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

" Ők a normális csoport, róluk el tudom képzelni, hogy szavaznak normális pártra is"


És mi lenne a normális?

Mert mindenkinek más jelent a "normális".


Ennyire nem egyszerű a képlet.

Az,hogy valaki meleg,csak egy jellemző,de sok dologban ők is másként gondolkodnak,ugyanúgy,mint bárki más.

2020. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

"Az,hogy valaki meleg,csak egy jellemző,de sok dologban ők is másként gondolkodnak,ugyanúgy,mint bárki más."


Ez természetes. Én a két végletet írtam le, természetesen ez is egy skála. Az a normális, aki pusztán azért, mert meleg, nem akar "többet", nem akar különcködni és nem akar vele felvágni. Az a normális, aki képes beilleszkedni a társadalomba és nem provokálni másokat. Nekem van olyan meleg ismerősöm, akiről első benyomásra nem mondod meg, hogy az, sőt, ha nem mondja, akkor akkor nem derül ki róla, pusztán azért, mert ezért ő nem akar többnek látszani és ez nem csak a melegségre igaz, hanem úgy en bloc mindenre, legyen az rassz is akár. Szvsz az egyetlen járható út az aranyközépút, ami egy kicsit mindenkinek jó és egy kicsit mindenkinek rossz.

2020. aug. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most elgondolkodom, hogy a 6ost es a 9est kik pontozzak le. Mezei trollok, vagy rasszistak, akiknek nem tetszik, hogy nem minden meleg egyforma?
2020. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!