Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne igény egy Új Tolvajkerge...

Lenne igény egy Új Tolvajkergetők Youtube csatornára?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk lenne egy gazdag mecénás úr, aki nem lenne rest havonta 1 milliót rászánni erre, plusz, felszerelés, és ügyvédi díjak?


Lenne erre ma is igény, vagy annyira a Tomcat macska végett volt népszerű anno?



2020. aug. 4. 11:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem lenne.

Főleg nem egy angol nevű "Kandúr" -ral.

Nagyobb igény van rá a jelenlegi helyén, évekkel ezelőtt a torontói újságok szerint Torontó volt akkor a világ biciklilopás fővárosa.


Nem is gondolom, hogy a youtube erre való lenne.

2020. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Számomra lenne igény valami hasonlóra, nem Tomcat miatt néztem. Sőt, szerintem éppen Polgár Tamás koordinálása/szerepvállalása miatt volt rövid életű a szervezet, főleg miatta kötötték meg a rendőrök kezét, ha felmerült volna velük az együttműködés. A nyilvános politizálástól teljesen független, nem balhés előéletű személyeknek adják az arcukat egy hasonló akcióhoz, akkor szerintem működne. Főleg, ha a Rendőrség részéről is megkapják a segítséget.
2020. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Neurotech ***** válasza:
100%
Csak kéne találni még egy olyan embert aki nem ijedt meg, a 8ker közepén és akkor is tartotta a kamerát a bűnöző felé amikor az megtámadta és elkezdte püfölni. Nem sok ilyet ismerek.
2020. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%

Az egész Tolvajkergetőket Tomcat találta ki, szervezte meg, indította el, ő találta meg a technikát, fejlesztette ki a módszereket, forgatta és vágta a videókat, találta meg a kapcsolatot azokkal, akik a vidéki csoportokat felállították, és csak a videókban legalább ötven csibészt kap el saját kezűleg. Négy éven keresztül ő volt a motorja a szervezetnek, intézett szponzorokat, menedzselte a PR-t, és még a szoftvert is ő fejlesztette. Közben párszor megfenyegették, nekimentek, megtámadták, kockáztatta a testi épségét, bement olyan helyekre kamerával egyedül, ahonnan a legtöbben menekülnének.


Erre néhány besavanyodott proli nekiáll itt mammogni, hogy nélküle jobb lett volna, meg "nem hiteles". Hát leteszem az arcom.

2021. febr. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
az csak hagyján de a magát nemzetinek mondó kormány is üldözni kezdte
2021. febr. 9. 05:07
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

15

Az önbíráskodás büntetendő, nem?

2021. febr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
nem
2021. febr. 9. 07:04
 18/32 anonim válasza:
Én imádnám, nagyon hiányzik.
2021. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
Jogosan kapott büntetést ezt nemkell tagadni. Természetesen figyelembe vehették volna a biztonságért tett szolgálatait. Szerintem ha valaki lenne kellően bátor és hülye akkor belevághatna egy ilyen szervezet kiépítésébe, de mindenképpen bekell avatni a rendőrséget, mert különben úgy jar mint Tomcat.
2021. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%
#19 Kanada szerint pedig nem jogosan kapta a büntetését, azért van menekültstátusza.
2021. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!