Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne igény egy Új Tolvajkerge...

Lenne igény egy Új Tolvajkergetők Youtube csatornára?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk lenne egy gazdag mecénás úr, aki nem lenne rest havonta 1 milliót rászánni erre, plusz, felszerelés, és ügyvédi díjak?


Lenne erre ma is igény, vagy annyira a Tomcat macska végett volt népszerű anno?



2020. aug. 4. 11:11
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Az egy dolog, de a magyar bíróság nem így gondolta és ez a lényeg mivel magyarországon élt. En is nekik szurkoltam, de a súlyos testi sértés és önbíráskodás büntetendő. TomCat túlságosan beleélte magát a szerepébe, és ahelyett, hogy a rendőrökre bízta volna a tolvajt, provokálta majd fejberugta.
2021. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
De most konkrétan úgy beszélsz, mintha Magyarországon nem politikai alapon ítélnék el az embereket.
2021. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
az egy Merida Dual Trust?
2021. máj. 6. 13:57
 24/32 anonim válasza:
90%
Természetesen számit a politikai nézet, a nemzeriség, a nem, a vallás, meg minden egyéb, még most 2021-ben is. De ettől még jogosan itélték el. Meg akkor is büntedendő amit csináltak ha eltekintünk minden egyébtől.
2021. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Neurotech ***** válasza:
Ahogy Kanadában megmutatta a bizonyítékokat, hogy hogyan jártak el vele a bíróságon kijelentették, hogy örökre menekültstátuszt kap. Na most vagy sikerült jól átverni a jól kiképzett kanadai hatóságot, vagy pedig a bíróságnak és az igazságnak Magyarországon semmi köze egymáshoz.
2021. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Amikor a cigányok kapnak menekültstátuszt Kanadában, akkor persze Kanada tévedhetetlenségére hivatkoznak a ballibsijeink. Ilyenkor meg befogják a szájukat.
2021. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

25 -neurotech

A kanadai bíróságoknak nincs inkább semmi köze az igazsághoz -akár a francia, akár az angol jog alapján álltak fel-.

Cikkeztek régebben arról a fogorvosról, aki megfertőzte talán 600 páciensét, végül börtönbe került? Vagy -mert kevés az orvos-, néhány év után praktizálhatott.

Mit ítéltek az indiánoknak, akiknek a temetkezési területén kezdtek utat építeni?

Mire ítélték a katonaságnál a katonanők elleni erőszakoskodókat, lefokozták őket?


Mit ítélt a Kúriájuk a 2 apát beíratni akaró anyának?


Mire kapott a Kertész Ákos menedékjogot néhány éve? Neki is bíróság ítélte, nem?

2021. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27-es, oltári hülyeségeket hordasz össze. Nézzük sorban.


A kanadai bíróságoknak "nincs semmi közük az igazsághoz", hát ez egy kissé meredek megállapítás. Mióta vagy te gyakorló jogász Kanadában? A kanadaiak tudnak erről? Csak mert Kanada a világ egyik legstabilabb jogállama. Ha neked ez sem elég jó, akkor nem tudom, mi felel meg.


A fogorvos, aki megfertőzte 600 páciensét, az az USA-ban volt:


[link]


Tudom, innen nézve nem lehet megkülönböztetni Kanadától, de hát aki így el vagy foglalva jogrendszerek szakmai kritikájával, nem ér rá a térképet nézegetni.


Mire ítélték a katonaságnál katonanőkkel erőszakoskodókat? Ahaha, csak nem be akarod beszélni a szájtáti közönségnek, hogy az ilyesmit nem büntetik Kanadában? Nesze, jól értesült barátom:


[link]


Persze, hogy nem ítéltek el senkit, mert a hisztis csipák azt akarták eladni "szexuális zaklatásnak", hogy felhívták a figyelmüket, hogy ha részegen fetrengenek egy buliban, akkor esetleg valaki rájuk mászhat. Azért ez egy jottányit távol áll a tényleges nemi erőszaktól. Amikor valódi nemi erőszak történik, tehát ERŐSZAK, és nem valami hópihécske kapott idegrohamot, akkor kemény éveket osztanak, akár katona az elkövető, akár nem:


[link]


Ami persze sosem elég a hisztérikáknak, és ha valahol egy bíróság nem veszi be a meséiket, rögtön az igazság haláláról rínak. Szokványos történet, ha beszopod, nagyon ostoba vagy.


Mit ítéltek az indiánoknak, akiknek a temetkezési területén kezdtek utat építeni? Ilyen ügyet hosszas Google-fu meccsek után sem találtam. Szerintem kevered a Keystone Pipeline üggyel, ahol olajvezetéket építettek, és az már megint az USA, nem Kanada. Ott egyébként stratégiai kérdés volt a vezeték megépítése, ezzel szemben pedig az állt, hogy ne zavarják meg a háromszáz éve elkapart Csingacsguk bácsit. Lehet vitatkozni, kinek melyik a fontosabb, de azon nem, hogy az egésznek semmi köze Kanadához.


Mit ítélt a Kúriájuk a 2 apát beíratni akaró anyának? Papa, te tényleg fordítva nézed a térképet, mert ez megint egy amerikai ügy, New Jersey.


[link]


Azon ment a vita, hogy kétpetéjű ikrek születhetnek-e két külön apától. Az lett a vége, hogy a bíróság megítélte a külön-külön apaságot, és most a két pasas egyszerre fizethet tartásdíjat a lotyónak, akit együtt löktek a buliban. Nem értem, mi a problémád ezzel az ítélettel? Ha tudsz hasonló kanadai ügyről (értsd: a 97. szélességi körtől északra, meg is van jelölve a térképen a kedvedért) akkor idézd már...


"Mire kapott a Kertész Ákos menedékjogot néhány éve? Neki is bíróság ítélte, nem?" Nem. A menedékjogról az Immigration and Refugee Board dönt, és csak megtámadni lehet a határozatát bíróság előtt. Kertész Ákost nem tudom, mire kapott menedékjogot, de valószínűleg kielégítően bizonyította, hogy Magyarországon az élete, testi épsége vagy szabadsága veszélyben lenne.


Ha tovább akarod magad égetni tudálékoskodással, gyere nyugodtan, én jól szórakozom.

2021. máj. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
az egy Merida Dual Trust?
2021. máj. 16. 07:04
 30/32 anonim ***** válasza:

28

A fogorvos Torontó egyik külvárosában volt.


A katonaságnál csatolsz egy 2021-es cikket. De miért nem azokat a régebbieket, amiket a leszerelt katonanőkkel készült beszélgetésekről írtak, hogy a FŐNŐKEIKET a hadseregben nem csak hogy felmentették, hanem tovább előléptették.


A 2 apát be is írták, valamelyik keleti tartományban, "New...akárhol", a legfelsőbb bíróságuk -nálunk Kúria- ítélete alapján.


A Kertész Ákos semmit nem tudott "bizonyítani", mert nem volt mit.


Hazudozz csak nyugodtan, utol leszel érve előbb, mint a sánta kutya.

Be tudnád csatolni a cikkeket arról is, amit írtam, de másra fizetnek, igaz-e.

2021. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!