Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Tolvajkergetőkkel kapcsolatb...

A Tolvajkergetőkkel kapcsolatban csak nekem vannak kételyeim?

Figyelt kérdés

Már egyszer végignéztem a sorozatot, most kezdtem újra.

Abszolút szimpatikus amit csinálnak, anno támogattam is őket, és most is támogatnám...de!

Az,hogy sorozatosan eltűnnek a felvételek, pont a legfontosabbak...mikor csoportosan elkövetett garázdasággal vádolják őket akkor pont lemerült az akksi, nincs meg a lényeg, pont ez pont az, eltüntették a rendőrök a felvételt.

Szerintem ez nagyon gyenge.Hiába magyarázz Tomcat, tényleg jól belemagyaráz mindenbe mindet, de szerintem ez sok, nem hihető.

Egy vállkamera akksija nem 20-30 perceket tud rögzíteni, ha meg olyan töltöttséggel vitte el akkor gratulálok, de ennyire nem hülye ő sem.


Teljes mértékben elhiszem,hogy odamentek, és megcsapkodták a tolvajt.

Én személy szerint nem ítélném el őket emiatt.

Csak érdekes,hogy a videóik alatt is mindenki el van hűlve,hogy micsoda ország ahol ártatlanokat ítélnek el...de azért nem úgy van az.

Kerékpárt lopni, meg csoportosan megverni valakit nem egészen ugyan az, bár felháborít,hogy ezeket a mocskos tolvajokat szabadon engedik, de azokat akik csoportosan garázdálkodnak nem szokás elereszteni, legyen az cigány, vagy legyen az Tomcat és társai.


2015. dec. 27. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A tag régebben a képviselőt megcsapta , felvétel is volt róla . Nem tudni mi hogyan történt , ők is összetartanak és a tanúk is az ők állításait igazolják . Jogilag azonban ők állnak nyerésre és rendre intézik a soraikat . A feltételezés nem bűn , igaza lehet neki is és az ügyészség súlyos mulasztásokat hibákat ejtett többször bizonyíthatóan .
2015. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Amíg kártevő embereket gyepálnak engem nem zavar. Akit igen, az adja nekik a biciklijét, hogy ne kelljen szegényeknek például az enyémet ellopni.
2015. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az alap ötlet kiváló. A megvalósítása a sorozatnak szintén. DE! Nem kell a hatóságnak bemutatni Polgár Tamást... nem véletlenül. Engem miért nem ráncigálnak hetente bíróság elé? Nem zörög a haraszt ha nem rázza a paraszt!
2015. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Én a bringatolvajokat nem megcsapkodnám, hanem levagdosnám a kezüket. Na nem baj, 20-30 év múlva úgyis ez lesz a módi Európában, azt hiszem ez még benne van a saría törvénykezésben.
2015. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Néha biztos, hogy megvertek 1-2 tolvajt, de sajnos ha őket nem fogadjuk el, jobb tolvajkergető csapat nincsen. Ha lenne ilyen, őket támogatnám is.
2015. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

4: Soha nem az a gond, hogy nem elég kemény a büntetés, hanem hogy a rendőrség(meg úgy általában a végrehajtó hatalom) egy kétarcú korrupt fos.

Ha én lopnék egy snickerset a teszkóból, valószínüleg pár napon belül a ház előtt állna egy rendőrautó.

Ehhez képest ha egy kisebbségi bort akar lopni, a borkészítőt büntetik meg, hogy miért nem adott belőle.

2015. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ne a videókat nézd, hanem a rendőrségen tett tanúvallomásokat. A saját apja cáfolja a drogos gyerek állításait. A csávó drog hatása alatt tett tanúvallomást, abszolút nem mérvadó, amit állít. Ez egyértelműen látszik is abból, hogy mennyire zavaros és ellentmondó néhol a tanúvallomása.


Az ilyen drogos köcsögöknek levegőt nem adnék, nem hogy igazat. Erről ennyit.


"Teljes mértékben elhiszem,hogy odamentek, és megcsapkodták a tolvajt."


Hinni a templomban kell.

2015. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Akkor is mikor a csövest verték meg, és akkor is amikor a drogost, a felvételek érdekes módon eltűntek, pont nem működött a kamera.A sorozat lényege,hogy videóra vegyenek mindent.Ha odament egy lemerült akkumulátoros kamerával akkor mégis mit akartak?

Mintha az EB közvetítés megszakadna és bocs, de lemerült az akkumulátor.

Nem, ilyen nincs.Sokan támogattuk őket, nem azért hogy szóban elmeséljék, azért,hogy videóra vegyék, és azért,hogy lássuk.

Nem beszélve,hogy manapság mindenkinek okostelefonja van, szerintem elnézték volna nekik ha a 720 HD helyett csak 360-ban látjuk.De nem akartam kamerázni valamiért.

De nem hinném,hogy ilyen mértékű gondok lennének a magyar igazságszolgáltatással.

Van-van, Tomcat személye sem segít az egészben, de titoknak valamit, és én az őszinte egyenes beszédet szeretem.Gondolom nem egyedül.

2015. dec. 27. 20:37
 9/21 A kérdező kommentje:

A másik meg,hogy Tomcat nem hülye, és bármit belehet adni úgy,hogy pozitív hatást keltsen.

Megnézném a tárgyaláson miket hoznak fel ellene, milyen bizonyítékokkal, amiket ő elfeljtett megosztani.

2015. dec. 27. 20:40
 10/21 tetro ***** válasza:
20.14 Ezek szerint te támogatod a saria bevezetését?
2015. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!