Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt szükség arra, hogy...

Miért volt szükség arra, hogy Karácsony Gergely világgá kürtölje a nemi identitását?

Figyelt kérdés

És miért a munkahelyén tette? Márhogy kitűzte a szivárványos zászlót a városházára. Ez szerintem magánügy, nem való a munkahelyre, és bár semmi kivetni való nincs abban, ha valaki homoszexuális, azért mégsem kell vele dicsekedni. Ha otthon a saját házára tűzi ki az rendben van, de szerintem ezzel rengeteg ott dolgozó másként (mármint heteroként) gondolkodó embert sértett meg.

Ha az én munkahelyemen tűzné ki a főnököm, rögtön felmondanék, mint ahogy minden bizonnyal egy homoszexuális is jogosan megsértődne, ha a heterók zászlóját (már ha van ilyen egyáltalán) tűzné ki a felettese. És szerintem az is sértő, ha valaki egy cég, márka, esetleg náci, vöröscsillagos, vagy hasonló kisebbség jelképet teszi ki egy közintézményre, hiszen nem mindenki tartozik az adott kisebbséghez és nem mindenki akar azonosulni velük.



2020. aug. 16. 15:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
34%

"Egy gyermek örökbeadásánál pedig a gyereknek is vannak jogai. Pl. ahhoz, hogy apja és anyja legyen, ha már örökbe adják, és ne két anyja, vagy két apja."

Ez szép lenne,de sajnos nem így van.

2020. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
57%
Mi sem bizonyítja jobban a szivárvány zászló indokoltságát, minthogy ekkora feneket kerítetek a témának, mintsem egyszerűen lesz*rnátok. De magyarázkodjatok csak...
2020. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
36%
22. Ha egy zászló kitűzését az indokolja, hogy ellenérzéseket kelt, akkor annyi erővel sarló kalapácsos zászló is indokolt lehetne.
2020. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
22%
Nekem ebből az derül ki, hogy az ötletgazda - lehet, hogy karigeri, nem tudom - és az ezt a gesztust támogatók nem ismerik el a magyarországi melegek magyar állampolgárságát, máskülönben nem kellett volna egy szivárványos zászló a nemzeti mellé. Ha meleg lennék ebben az országban, ezen most megsértődnék.
2020. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
67%

#23. "Ha egy zászló kitűzését az indokolja, hogy ellenérzéseket kelt"


Nem, a zászló kitűzését az indokolja, hogy mindenki számára közérthető legyen, hogy Budapest "befogadó" város. A befogadó jelen esetben nem a melegeket, nem a heterokat, nem a zsidókat, nem a cigányokat és nem a négereket szimbolizálja, hanem azt, hogy Magyarország fővárosa mindenkit békével és szeretettel vár. Ezt ennyire nehéz megérteni?

2020. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
26%

"Magyarország fővárosa mindenkit békével és szeretettel vár. Ezt ennyire nehéz megérteni?"


És ez miért jó?Válogatás nélkül, mindenkit szerelttel várni.

Naiv dolog mindenkiről azt feltételezni,hogy nincsenek ártó szándékai.



Ne akarják a liberálisok ezt a naivitást mindenkire ráerőltetni.Teljesen szembe megy az emberi természettel.

2020. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

#26.

Akkor talán kellene egy külön zászlót készíttetni és azt kilógatni a következő felirattal: "Dona nobis pacem". És ez már nem megy szembe az emberi természettel. Pedig ugyanazt jelképezi.

2020. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
38%
Bullshit, amit sugall a kérdező.
2020. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
18%

#12 "11-es: A házasságot úgy értettem, hogy pl. két férfi nem házasodhat úgy, ahogyan egy férfi és egy nő."

Igen, ez a lényeg. Mivel két férfi nem azonos egy férfival meg egy nővel, így nem is lehet ugyanaz a kapcsolatuk ha egymással létesít a két férfi kapcsolatot, mintha a férfi egy nővel létesíti.

2020. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
41%

#18 "Amiket itt az előbb leírtál, azért eléggé különböznek attól, amiről én beszéltem..."

IGEN! Pontosan ezért nem érthető hogy mi a fenének fűzted hozzá, hogy "Ettől függetlenül csak ennyit akarok mondani: A homofóbia undorító."

Most én meg írjam ide, hogy Ettől függetlenül csak ennyit akarok mondani: A tejbegríz jó?

#19 "Valamint, az hogy olyan fajta házasságot akarnak, mint a heterók, az szerintem nem többletjog."

Megkapták.

EZ a bejegyzett élettársi kapcsolat. Mindent megkapnak vele az azonos neműek, ami miatt a házasságot el akarták érni. Éppen úgy egy családnak számítanak, anyagi közösséget alkotnak, örökölhetnek egymás után stb. stb. mint a házasságban a különböző neműek. Csak a NEVE nem ugyanaz, mert nem is azonos a házassággal éppen amiatt hogy a házasság 1 férfi + 1 nő kapcsolata. Ennyi.

2020. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!