Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt szükség arra, hogy...

Miért volt szükség arra, hogy Karácsony Gergely világgá kürtölje a nemi identitását?

Figyelt kérdés

És miért a munkahelyén tette? Márhogy kitűzte a szivárványos zászlót a városházára. Ez szerintem magánügy, nem való a munkahelyre, és bár semmi kivetni való nincs abban, ha valaki homoszexuális, azért mégsem kell vele dicsekedni. Ha otthon a saját házára tűzi ki az rendben van, de szerintem ezzel rengeteg ott dolgozó másként (mármint heteroként) gondolkodó embert sértett meg.

Ha az én munkahelyemen tűzné ki a főnököm, rögtön felmondanék, mint ahogy minden bizonnyal egy homoszexuális is jogosan megsértődne, ha a heterók zászlóját (már ha van ilyen egyáltalán) tűzné ki a felettese. És szerintem az is sértő, ha valaki egy cég, márka, esetleg náci, vöröscsillagos, vagy hasonló kisebbség jelképet teszi ki egy közintézményre, hiszen nem mindenki tartozik az adott kisebbséghez és nem mindenki akar azonosulni velük.



2020. aug. 16. 15:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
56%

#22 "Mi sem bizonyítja jobban a szivárvány zászló indokoltságát, minthogy ekkora feneket kerítetek a témának, mintsem egyszerűen lesz*rnátok. De magyarázkodjatok csak..."

Ó persze, persze. Amikor megjelentek az árpádsávos zászlók a fideszes gyűlésen akkor nem voltál ennyire elnéző te sem, azt biztosra veszem. Akkor ment a hiszti, hogy fasiszták, nácik meg diktatúra, miközben az árpádsávos zászló egyike a parlament hivatalos zászlóinak és minden képviselő - még a momentumosok meg liberálisok, dk-sok is felesküdnek rá. Akkor nagyon vertétek a nyálatokat mind, hogy egy ilyen zászló miket is szimbolizál és mennyire felháborító hogy ott van, pedig szimplán tudatlanságból keveritek a nácik zászlójával.

Ahogyan akkor is ment a hiszti amikor NEM akartak kirakni valahová egy EU-s zászlót.

Majd ha ti nem csináltok hisztit mindenből és nem hergelitek vele az embereket, akkor majd mi sem fogjuk komolyan venni. De amikor a szivárványos zászlóval együtt a mögötte álló ideológia be akar jutni a gyerekeink életébe is, akkor igenis felszólalunk ellene.

2020. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
62%

"Ó persze, persze. Amikor megjelentek az árpádsávos zászlók a fideszes gyűlésen akkor nem voltál ennyire elnéző te sem, azt biztosra veszem."


Annyira, hogy már nem is emlékszem ilyesmire, de mondom, magyarázkodj csak. Biztos van/volt néhány bigott balos/liberális, aki szintén él a kettős mércével, de az, hogy elkezdtél itt ujjal mutogatni abszolút magyarázkodásnak veszem.

2020. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
45%

#32 Te semmire nem emlékszel, legyen az a ballib kormányok által elkövetett cselekmények, a ballibes politikusok megnyilvánulásai vagy a jobbiknak a nem is olyan régi szélsőjobbos tettei. Ezt értem én.

Ettől ezek még megtörténtek. Bár tudom, hogy nagyon de nagyon szeretnétek újmúltat kreálni.

[link]

2020. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
35%
Karácsony Gergely szerintem a nemi identitásáról egy szót sem szólt, Gergelynek hívják, nem tervezi megváltoztatni, innentől kezdve azt kommunikálta hogy férfi.
2020. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
38%

"#32 Te semmire nem emlékszel, legyen az a ballib kormányok által elkövetett cselekmények, a ballibes politikusok megnyilvánulásai vagy a jobbiknak a nem is olyan régi szélsőjobbos tettei. Ezt értem én."


Mindenre emlékszem, aminek jelentőséget tulajdonítottam. Emlékszem a Széviép ügyre, emlékszem a 4-es metróra, arra, hogy Medgyessy és felesége hogy s mint kaptak "bónuszokat", ahogyan arra is, amikor a fidesz kivonult Trianon megemlékezésekor, vagy amikor a külhoni magyarok szavazati joga ellen szólaltak fel, még politikusi kerrierjük elején.


De az, hogy ki mit hisztériázik néhány árpádsávos, vagy éppen szivárványos zászló miatt, az hidegen hagy. De te csak keresd a kapaszkodókat, hogy beleköthess másokba, bár nem hiszem, hogy ez egy egészséges hozzáállás.

2020. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
78%

A jelenlegi baloldali politika abból áll, hogy adottak kisebbségek, amelyek közül felkarolnak a többségi társadalommal szemben képzelt sérelmekkel rendelkezőket, majd ezek segítségével pusztán érzelmek alapján próbálnak politikai tőkét kovácsolni, valamint ezeket a támogatóikkal együtt a többségi társadalom ellen uszítani. Greg sem csinált mást, csak virtue signalingolt egy jót.

Egyébként nagyon erős párhuzam van a mostani balosok és a komcsik között. Ugyanolyan internacionalisták, egységes dogmatikus világképpel rendelkeznek. Nyalják-falják egymást, mint a Szovjetunióban, elég csak megnézni Gregory és Sadiq Khan kapcsolatát, de Donáth Annácska is az általános relativitáselméletet megcáfoló sebességgel kapcsolt: ha van BLM, akkor legyen Cigány Lives Matter is stb.

2020. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
41%
Megvezetett emberrel ilyesmiről vitatkozni (másról is!) teljesen reménytelen dolog. Neki csak az jó, amit ő gondol. Lehet visszaolvasni az eddigi 36 választ, ahol a kérdezőhöz hasonló álláspont volt,senkinek nem jó, ami az övétől különbözik.
2020. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
77%

#5!


A te érvelésed szerint, bárhol lehet használni az egyik legősíbb szimbólumot, a szvasztikát is. Hiszen csak a törénelem egy nagyon rövid pillanatáig volt a nácik szimbóluma.

A valóság viszont az, hogy a szivárvány jelenleg a homoszexuálisokat szimbolizálja.

Én is undorítónak tartom, hogy kisajátítanak és beszennyeznek egyes szimbólumokat bizonyos csoportok és onnantól kezdve csak az utólsó jelentésében használható.

2020. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
#25: Azt írtad, hogy Budapest befogadó város. Ez sajnos több ponton is sántít. Egyrészt most nem is nagyon jöhetnek külföldiek mert egy átverésre hivatkozva kvázi ki vannak tiltva, vagy legalábbis jelentős részük karanténra van kötelezve. Másrészt ha befogadó város lenne, akkor nem egy kisebbség zászlaját tűznék ki, hanem sokat. Kitűznék ugyanúgy a heterók zászlaját, a székelyekét, a neonácikét, a kommunistákét, a zsidókét, az arabokét, meg minden fontosabb kisebbségét. De hogy ezek közül csak egyet, az éppenhogy sokkal inkább kirekesztés, mintsem befogadás.
2020. aug. 17. 08:12
 40/57 Micimacko67 ***** válasza:
62%

Kérdező, neked ez a zászló kitűzés miért fáj?

Mi a te keresztényi értékrended? Miben nyilvánul ez meg? Egy korábbi kommentedben erre hivatkoztál...csak azért kérdezem!

2020. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!