Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy konzervatív baloldali...

Egy konzervatív baloldali pártra szavaznátok?

Figyelt kérdés

Tehát valami olyasmi lenne, mint Medgyessy meg Horn MSZP-je.


Emelné a segélyeket, nyugdíjakat, bevezetné a sorkatonaságot, szapulná a mai fiatalokat, hogy miért angolul tanulnak orosz helyett, és miért Mekit esznek káposzta helyett.


LMBT, SJW, egyéb libsi dolgokat ugyanúgy ellenezné, mint Orbán, viszont Orbánnal ellentétben vallásellenes lenne, nem nemzetieskedne, Trianonról nem beszélne és azt vallaná, hogy nincsenek külhoni magyarok, mert Románia minden lakója román stb.



2020. aug. 18. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Csak a Fidesz. 10 éve irányitja az országot, hajra narancsmezesek, 2022-ben is.
2020. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. aug. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Bár van egy olyan tippem, hogy ez csak egy erős vicc, komoly választ adok.

Nem. Én centrista vagyok, szerintem túl kéne lépni a jobb-bal megosztottságon. Az LGBTQI+ jogokért kiállok, mert nekem vannak érveim (meg a tudománynak vannak bizonyítékai), de az ellenzőknek nincsenek. A vallásellenességet nem tudom pontosan hogyan kell értelmezni. Szerintem a szekuláris a jó, tehát az államnak nincs köze az egyházhoz. Szerintem a vallást nem szabad ráerőltetni senkire, de minden vallás azt csinál, amit akar, amíg nem károsak. A "Románia minden lakója román" sima hülyeség, szerintem a külhoni magyarokért is megéri tenni. A sorkatonaság szerintem felesleges, de sok fiatalt képes traumatizálni. A "miért Mekit esznek káposzta helyett" még nem is rossz ötlet, ha ezt úgy érted, hogy a gyerekeket egészséges életmódra nevelik az iskolákban és az árakkal ösztönzik az embereket az egészséges étel vásárlására. A segélyezési politikával egy baj van. Az ingyenélőhelyzet, cigányhelyzet. Sokan visszaélnek a segélyekkel. Rengetegen azért szülnek gyereket, hogy pénzt kapjanak, aztán nem képesek a normális nevelésre. A segélyeket szerintem is növelni kéne, de csak akkor, ha kerülnek mellé megfelelő kritériumok is. Nyugdíjemeléssel egyetértek. Azt nem értem, hogy az SJW hogyan jön neked képbe, az egy szélsőséges viselkedésforma megnevezése.


Vannak olyan ötletek, amik tetszenek, de nem szavaznék ilyen pártra.

2020. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mitől volt Medgyessy meg Horn MSZP-je konzervatív?

Medgyessy nem is volt MSZP tag, csak MSZP kormányfője.

Ők ketten éppen az MSZMP-ben tagok és azt a politikát folytatták, amit ott megszoktak.

2020. aug. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már ez a baloldali és konzervatív összeállítás sem stimmel politikai szempontból, de egyébként kizárt, hogy milyen pártra szavazzak....

Ráadásul ez a "páros" az egyik legborzalmasabb a rendszerváltás óta, Fletóval kiegészülve.

2020. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez a párt teljesen ellentéte az értékrendemnek.
2020. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy baloldali konzervatív párt szerintem tényleg kéne (én is baloldali vagyok és konzervatív értékrend szerint élek), de amit a kérdező leírt, az nem baloldali konzervatív koncepció, ha hamuba sült baromság.
2020. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ISZOMM ilyen.

Nem foglalkoznak melegházassággal, pride és hasonló dolgokkal.

2020. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# nem, ők a piával foglalkoznak, szerintem ISZOM nak kéne helyesen nevezni a pártot, természetesen egyenesen Szanyi Tibor kapitány ( mondani részeges tengerész) miatt😂😂
2020. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!