Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák jól tette, hogy ellopta...

Novák jól tette, hogy ellopta a pride zászlót! Ha ezt leírod, 30 napra tilt a face. Helyénvaló ez?

Figyelt kérdés

A liberális diktatúra új szintre lépett, vannak olyan gondolatmenetek, amiket a gondolatrendőrség zöröl és büntet. Aki nem ért egyet a másikkal, miért nem áll ki bár az mellett, hogy a másik kimondhassa?


Mindenütt cenzúráznak és aki nem ért egyet a cenzúrázott tartalommal, az általában tapsol a büntetéshez. Ti kiálltok azoknak a szólásszabadsága mellett, akivel nem értetek egyet?



2020. aug. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%
Deák Dominik te valami papagáj vagy? Nehéz szembesülni azzal, hogy nincs igazad, sarokba szorít az érveivel a válaszoló, erre próbálsz kibújni. Én is elolvastam amit írtál és teljesen érthető kérdéseket kaptál, plusz válaszokat, de neked kínos belemenni. Vesztettél. Hülyeségeket írtál, ismerd el, az lenne derék... Nem ez a papagájkodás.
2020. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem az FB tiltott le magától, hanem sokan jelentették a hozzászólásod, és egy bizonyos jelentési szám után megy a tiltás...
2020. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
1%

tegnap 20:34


Olvasd el te is még egyszer, amit írtam :)

2020. aug. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
80%
A hülye szmájlidtól nem lesz igazad papagáj 😊😊😊😊
2020. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
80%

[én írtam a hosszú kommenteket]


#33: Konkréten dedó, amit csinálsz. Nincsenek érveid, ahogy #31 írja, vesztettél. Férfiasan beismerni képtelen vagy, ezért lementél dedóba.

2020. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
80%
Mindjárt írja, hogy olvasd el mégegyszer a baromságát :)
2020. aug. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

Teljesen figyelmen kívül hagyjátok a hozzászólásom egyik lényegi elemét, ettől pedig minden érvetek irreleváns. Egy dolog, hogy egytértetek vagy sem, de azon már végképp nincs kedvem vitatkozni, hogy mit írtam és mit nem.


Hívjatok nyugodtan dedós papagájnak, ha jól esik.

2020. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

[a többszöri, hosszúkommentes vagyok]


#37: "azon már végképp nincs kedvem vitatkozni, hogy mit írtam és mit nem."

- Mindenki számára teljesen világos, hogy mit írtál, senki nem azon vitatkozik.


Írtál dolgokat. Világosan leírtam, hogy azok miért nem igazak. Aztán azt a játékot kezdted el játszani, hogy olvassam el még egyszer. Türelmesen leírtam többször is, miért nem igaz, amit írtál. Meg se próbáltad elmondani, hogy mire gondolsz, mit értek félre.


Kb. mintha leírtad volna, hogy 2+2=6. Én meg szólok, hogy nem, 2+2=4, számold ki az ujjadon. Te leírod, hogy olvassam el még egyszer. Elolvasom még egyszer, majd elmondom, hogy 2+2=4, üsd be a számológépbe. Te leírod, hogy olvassam el még egyszer. Elolvasom még egyszer, majd elmondom, hogy 2+2=4, kérdezz meg egy matektanárt. Te leírod, hogy figyelmen kívül hagyom a mondandót egyik lényegi elemét.


-----


Képes lennél konstruktívan arról beszélni, hogy (annak fényében, hogy a Novák Előd akciójáról alkotott véleményedet ezer általad választott módon hangoztathatod, anélkül, hogy a facebook ezért téged perelne, verőlegényeket küldene rád, kirúgatna az állásodból) mégis milyen értelemben korlátoz téged a facebook véleményed megalkotásában és kinyilvánításában?

2020. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 qkker1 ***** válasza:
100%

"Még egyszer olvasd el, amit írtam :)"


Beakadt a lemez, Domika?

2020. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de egyrészt Navák (Gyáva) Előd rasszista okból követte ezt el, másrészt két btk-tényállást is kimerített a kis cselekményével (garázdaság, rongálás) szóval két oka is van a Facebooknak a tiltásra (rasszizmus és bűnpártolás ha nem értenéd)
2023. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!