Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák jól tette, hogy ellopta...

Novák jól tette, hogy ellopta a pride zászlót! Ha ezt leírod, 30 napra tilt a face. Helyénvaló ez?

Figyelt kérdés

A liberális diktatúra új szintre lépett, vannak olyan gondolatmenetek, amiket a gondolatrendőrség zöröl és büntet. Aki nem ért egyet a másikkal, miért nem áll ki bár az mellett, hogy a másik kimondhassa?


Mindenütt cenzúráznak és aki nem ért egyet a cenzúrázott tartalommal, az általában tapsol a büntetéshez. Ti kiálltok azoknak a szólásszabadsága mellett, akivel nem értetek egyet?



2020. aug. 19. 10:00
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

töröl*

akikkel*

2020. aug. 19. 10:01
 2/41 anonim ***** válasza:
39%

Nem helyénvaló!

Pont ez a mai "liberalizmus" legnagyobb problémája, hogy kábé úgy gondolkodnak: mindent szabad.... amit én akarok!

Így lesznek a valamifajta jogok felkarolóiból legkevésbé toleráns, elnyomó , álfasiszták, miközben ők persze a szabadságokjogok nagy harcosainak képzelik magukat!

2020. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%
Ezért szokták már megkülönböztetni a liberálisoktól és inkább progresszívnak nevezni azokat akik nem képesek tolerálni mások véleményét. Én speciel egy utolsó senkiházi bohócnak tartom emőkét aki csak a tv-be akar lenni h majd választáskor sikerüljön megkapni neki v asszonykának a miliós fizut. Ettől függetlenül jogod van egyetérteni vele.
2020. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%

A facebook egy cég, ami azt és úgy moderál ahogy akar. Ha holnap kitalálják, hogy nem írhatod le a "szia" szót, de te leírod, és kidobnak, akkor ez van.

Miért vannak ezen ennyire kikészülve az emberek? Facebook függők vagytok?

2020. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez pc-ség a mai világ baromsága. Nekem senkivel semmi bajom, mindenki élje világát, de azzal hogy valaki kirak egy ilyen zászlót, azzal hergeli a népet. Nyilván ennek a leszedése is egy provokáció. Sajnos a világ elment egyfajta liberalizmus felé, metoo, blacklivesmatter és hasonlók, közben persze szemet huny más dolgok felett. Igazából ezzel az lmbtq-s dologgal sincs olyan baj, hogy bárki életét befolyásolná a mindennapokban, inkább azzal ahogy kiprovokálják a balhét.
2020. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 LazyJones ***** válasza:
77%
Más tulajdonát eltulajdonítani, tetszik vagy sem, lopásnak, ezzel együtt bűncselekménynek (vagy minimum szabálysértésnek) minősül. Ha ezt támogatod vagy propagálod nyilvánosan, bűnpártolást követsz el, amit azt hiszem, jogosan tilt le bármelyik közösségi média.
2020. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

#4

A kommunikáció jelentős része átkerült a facebookra, a facebook meg ennek a menedzseléséből él és azt korrupt módon teszi, visszaél a monopóliumával.

2020. aug. 19. 10:24
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
És? Akkor is egy cég. Amikor elfogadod az ÁSZF-jüket, akkor elfogadod az ő törvényeiket. Ha nem tetszik nem kell regisztrálni. De ez nem csak a facebookra igaz, hanem mindenre ami magánkézben van, és nem az állam működteti. Lehet csinálni egy saját közösségi oldalt, ha van igény rá, akkor úgy is regisztrálni fognak az emberek.
2020. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Szánalmas ez a pali.


Nyugodtan pontozzatok le, és hívjatok libernyáknak. És igen, támogatom a melegeket.

2020. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem a meleg témához akarok hozzászólni, nem is a zászlóshoz, hanem a facebook jelenséghez.

Igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem kell facebookot használni, ha valakinek nem tetszik. Nekem sem tetszik sok más informatikai termék, amiket ezért nem használok.

Nekem nincs Facebook regisztrációm, anélkül is minden működik, tudom intézni a cégügyeket.

Annak is igaza van, aki azt írja, egy magáncég, ami olyan szabályokat támaszt, amilyeneket akar.

Ugyanaz az eset, mint a Youtube, ott is panaszkodnak a videósok, hogy tiltják őket, a leggyakrabban valamilyen copyright megsértése miatt. A Youtube is egy cég platformja, amit nem kötelező használni. 1000+1 más videós platform van és ez igaz a közösségi felületekre is.

Akinek baja van a Facebookal, az miért nem regisztrál be egy domaint és miért nem készít oda egy fórumot? Ott egymás között moderálatlanul beszélgethetnének a fidesz hívei teljes egyetértésben. Ötletet is adok: fideszforum.hu

Megnéztem, a fideszforum.hu még szabad. Vesztek mellé tárhelyet, oda telepítetek egy ingyenes fórummotort (az ingyenesből nem lehet lopni) és mindenki happy.

Szállítottam nektek a megoldást, most még ingyen. A következő tanács már 1 milliárd forint lesz :)

2020. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!