Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyen érzetem van :' ( (? )

Szégyen érzetem van :' ( (? )

Figyelt kérdés

Annyira borzasztó hogy mások ilyenre lehetnek büszkék

http://www.youtube.com/watch?v=Wn_iz8z2AGw&feature=related

közben Magyarország a sok szeméttől összehulott , és nem nézhetek fel senkire a közelmúltból ... majd részletesebben is leírom, de most nemakarom :'(


15/f


2010. aug. 5. 19:20
1 2
 1/15 clint ***** válasza:
100%

ugyan mi büszkeség van a vietnami háboruban???

Hogy egy rakás megtévesztett amcsi katona az életét adta, azért, hogy a nagyhatalom örüljön?

2010. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
elsőnek tökéletesen igaza van
2010. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

A kérdés kiírásának időpontja: ma 19:20

Ne mond már hogy a 20. században nem voltak nagyszerű emberek Magyarországon! Tessék olvasgatni azt a törikönyvet!

2010. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Istenem... náald esetleg átugrotta a videó a képet a sokezernyi keresztről? Az hiányzik neked, hogy egy nagyapád sem halt meg a háborúban?
2010. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék büszke, ha végre a Földön nem lenne semmilyen harc, vita, háború, hanem normálisan, békében, barátságban élnének egymás mellett az emberek!
2010. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kokas Lajos ***** válasza:
100%
Ha nem találod meg a saját szülőhazádban azokat az embereket, vagy történelmi eseményeket akikre, vagy amikre büszke lehetsz, akkor fogalmam sincs arról, hogy miért itt panaszkodsz, ahelyett, hogy elutaznál egy olyan országba ahol farmer gyerekeket küldtek a biztos halálba több ezer kilóméterre a saját szülőföldjüktől, mondva csinált politikai indokok alapján, ami mögött kőkemény üzleti érdekek húzódtak meg!!!! Utálom a hamburgert!! Éljen a PÖRKÖLT!!!!!! :D
2010. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Az amerikaiak valóban büszkék lehetnek, nagyszerű dolgokat vittek véghez Hirosimában, Nagaszakiban, Hamburgban, Tokióban, Drezdában, nem beszélve Vietnamról, Guatemaláról, Irakról stb.


Többek között az USA közelmúltja épp az, amiért örülök, hogy nem vagyok amerikai (van más oka is, de ez az egyik fontos ok).


ma 19:28


És még vesztettek is. A number one nagyhatalom egy félanalfabéta rizstermesztő parasztnéppel szemben :))))

2010. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

szégyenérzeted? =O

te nem tudod mit jelent magyarnak lenni.


ismered a múltunkat, a történelmünket?

no és amcsik pár százéves történelmét?


lehet h most kis ország vagyunk, és el vagyunk nyomva,

de nagyhatalom voltunk. Trianoni békeszerződés mond valamit? ott szedtek darabokra bennünket, mert így jobbnak látták, tartottak tőlünk, MAGYARORSZÁGTÓL!

neked meg szégyenérzeted van.


tényleg forgatni kellene a törikönyvet. az amerikaiakra felnézni? ez a szégyen! magyarként.

nagyon kíváncsi vagyok arra a részletes leírásra, ja: és 16 éves lány voltam. ugyanaz a korosztály.

2010. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ki néz fel az amerikaiakra ?! én a zenére gondoltam hogy milyen szép és büszke egy zene..

ismerem a történelmünket, és tudom hogy nagy hatalom volt régen magyarország, én arra célozgattam hogy nagyon sajnálom hogy ilyen sorsra jutott M.o és remélem egyszer még mi is megint nagyok lehetünk... utálom amerikát, a zenére gondoltam ^^

2010. aug. 5. 20:31
 10/15 A kérdező kommentje:
ja és igen, nagyon szeretem az országunkat
2010. aug. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!