Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyen ez az ember?

Szégyen ez az ember?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Su4bHKvf6ns


00:12, majdnem elröhögi magát úgy rágja a száját :D:D:D:D:D:D:D


2011. ápr. 18. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az a szégyen, hogy Magyarország miniszterelnöke egy közönséges képmutató, aki nyomorról prédikál, és közben a saját zsebét tömi. Te meg tapsolsz neki.


[link]

2011. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, szégyen!

Idézem az egyik kommentet: "Ennek igazából nincs jó olvasata, ha hazudik az a gáz, de ha igazat mondd akkor még durvább, hogy milliárdos létére az anyja nyomorog...


Tiszta szégyen ez az ember"


Kedves covenant! Az, hogy Orbán sem megfelelő vezető, az felmenti Gyurcsányt?

Komolyan mondom a hozzád hasonlók miatt nem lesz itt soha változás.

2011. ápr. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 doboszoli ***** válasza:
100%

Ha Gyurcsányt Szibériába deportálnák, kvázi eltávolítanák a magyar politika közeléből, egy csapásra megváltozna (jó irányban) minden? Kétlem.

Ettől függetlenül beszállok a vonatjegybe, bár csoportoknak olcsóbb...

2011. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szégyen az , h a dumájának még most is sokan felülnek.

Az is szégyen amit ebből az országból csináltak az elmúlt 8 év alatt.Ha jól emlékszem avval indítottak 2002ben , h dübörög a gazdaság...később 100at szerettek volna lépni de láttuk , h a 13. lépés már a levegőben történt és aztán egy süvítést hallottunk és egy halk puffanást a szakadék mélyéről 2010ben.De még most is nagyobb ennek az emberkének a népszerűsége az emeszpén belül mint a Házimester nevű paprikajancsijának.Pedig már annyira a szakadék mélyén vannak, h a szavukat nem is hallani rendesen. De azok akik szintén ott vannak a szakadék mélyén bennük látják a megváltójukat.Aki majd eljön és rítustáncot járva , varázsdalok éneklésével és bűbájszövegek mormolásával a népről, pillanat alatt megváltoztatják az életkörülményeiket .Amikről ők saját maguk tehetnek többnyire.

Senkinek nem tiltják a tanulást mint azt sem , h szakmai tudással ,értékes ,keresett és jól kereső emberré váljon.Az sincs tiltva senkinek ,h barátkozzon , kapcsolatokat építsen és kapcsolatai révén lehetőségei legyenek.De aki mindehhez 'le se carom ' módon áll hozzá és szociálisan hátrányos , szocivá válik, annak sincs veszve minden mert majd jól megszavazzák a szocikat 2014ben és azok a fent már említett módszerekkel mindent megtesznek ami tőlük telik és még kölcsönöket is vesznek fel hozzá.

2011. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

<covenant>: nem tudsz a kérdésre válaszolni? nem tudod megvédeni a vezéred?

Amúgy ez az ember nem az ország élére, hanem a diliházba való, csak nézzetek meg pár youtube videót... XD

2011. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sz1u ***** válasza:

Simán el tudom képzelni, hogy Fleto édesanyja is egyszerű körülmények között él (mondjuk panelházban). Nem tősgyökeres arisztokraták.

A régi öregek már csak ilyenek, hogy nem szívesen fogadják el az anyagi segítséget. Megelégszenek annyival, amennyiük van. Saját tapasztalatból tudom (bár közel sem vagyok annyira tehetős ember, mint GyF), mert az én édesanyám is (amíg élt) minden bizonnyal egyenesen sértésnek vette volna, ha bármilyen számláját is kifizettem volna. Pedig neki sem volt magas nyugdíja...


Tehát a kérdésre a válaszom: Nem, nem szégyen ez az ember! Mert a videóban elhangzottakról nem feltétlen tehet!!! Továbbá abban is biztos vagyok, hogy akármilyen (esetleg tényleg szerény) körülmények között is él az édesanyja, ő oda-oda csúsztatja a tábla csokit, vagy egy-egy ötszázast Fletó gyerekei kabátzsebébe.

2011. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

"<covenant>: nem tudsz a kérdésre válaszolni? nem tudod megvédeni a vezéred? "


Nem akarom megvédeni, és nem a vezérem. Tudod, nem vagyok fideszes birka, hogy egy vezér után koslassak, és papagájként ismételgessem napról-napra változó véleményét.

2011. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!