Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen ez? Problémám oka...

Nem szégyen ez? Problémám oka lent.

Figyelt kérdés
Ma természetesen téma volt a választás suliban. Én mint jobbik szavazó, kaptam hogy milyen hülye vagyok, meg de ciki. Mondtam mindenkinek, hogy próbáljon meggyőzni, mondjon 3 érvet a fidesz mellett, 3 érvet a jobbik ellen, de mindegyik csak kussolt, a jobbik ellen olyanokat kaptam hogy NÁCIK meg ANTISZEMITÁK (perez kijelentése után kinek nem szorul ökölbe a keze? az milyen magyar?). Fidesz mellett olyanokat, hogy "hát nem tetszett nekik az ami most volt ezért változtatnának" stb. Az jött le, hogy az emebreknek gőzük nincs a politikáról, meg hogy kire, mire szavaznak. Lehet hogy a jobbikosokat szidják ,hogy elvakultak, de milyen választás ez, a fidesz szavazók 90%-ának gőze nincs arról, hogy mire szavazott... egy mási kgyerektől azt kaptam a jobbik ellen hogy "nézel te tv-t? milyen emberek azok"... és most látom csak igazán, milyen népbutítás jön a csatornákból... szánalmas.
2010. ápr. 12. 14:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
még ha nem is vagy jobbikos, beismerheted hogy igazam van. én nem istenítem a jobbikot, de furcsálom hogy nem tudnak ellene igazi érveket felhozni,de sehol. Nekem nem elég az, hogy minden politikus lop, meg hogy ők is fognak... meg ne jöjjön senki olyannal, hogy az oroszok pénzelik, meg az mszp kreálmánya, mert nem tudják igazolni.
2010. ápr. 12. 15:01
 2/66 anonim ***** válasza:
29%
Akkor cserélhetnénk sulit, mert engem meg mindenki azért baszogat, mert MSZP-s vagyok.
2010. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
33%

az osztálytársaid talán nem vágynak agresszióra, mindenki elszámoltatására aki nincs a jobbikkal, nézni akarják a bl-t a tv2-ön és a forma 1-et az rtl-en és nem vevők vona dühpolitikájára.


jogosan hülyéztek le.

2010. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
46%
Sztem meg te vagy hülye, kedves utolsó.:)
2010. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is detto ez volt. Ma végig kellett hallgatnom, miszerint a Jobbikosok ki akarják irtani a zsidókat és a cigányokat, és mennyire veszélyesek most, hogy bent vannak a parlamentben. Poénkodtam is, hogy a Duna melett már meg vannak építve a haláltáborok. :D Egész nap szidalmazták azokat, akik a Jobbikra szavaztak. Bár nálunk van pár LMP-s is, főleg ők mondogatták. De a Fideszesek is ezt hajtogatták...
2010. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
41%
Járd ki a sulit, figyelj oda a történelem órákon, és majd lassan rájössz,arra,h miért nem szabad radikális, szélső jobbos pártot hatalomra juttatni.
2010. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
62%

Majd rádöbbenek a megszorítások alkalmával, hogy egy másik MSZP re szavaztak. Mikor a munkanélküliség a 1,5× ese lesz, és a cigányok már portyázva járnak majd rabolni Pld Budára.

Mikor Orbán elmondja a maga Öszödi beszédét, hogy a nagytőke nem enged a szorításból, és hogy a 127 ik 2 év után majd jobb lehet csak bízzunk benne. És hogy mert itt van az Eu csendőrség az csak a mi érdekünk, és hogy nem is akartak megölni senkit, de nehéz a mozgó célponton a lábat eltalálni. Már látom előre, mekkora nyomort csinál Orsós!

2010. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
80%

Szánalmas


Még érvelni se tudnak csak azt mondami hogy "szélsőséges"

-.-

2010. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van ! Én is a JOBBIKRA szavaztam !

Nem vagy hülye, sem buta sem semmi amiket mondanak rólad !


Hiszen mindenki magából indul ki :)

Tudod sokan félnek azoktól a javaslatoktól amiket ők tesznek majd .A cigánynak dolgozni kell .... félnek mert büdös a munka . És még sorolhatnám naphosszat, de ne törődj velük !

Lejárató kampányt kellett indítani a Jobbik ellen , ha ezt nem tették volna sokkal több szavazatot kaptak volna .

Sajnos nem így lett, de én bízom bennük ! Én Magyar vagyok!! És Te is .

2010. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

bnőm anyja simán fideszre szavazott.


amikor kérdeztük, hogy kire, akkor mondja, hogy nem csak a fideszre, mert ott az az izé KDNP is.. nagyanyja meg anyja tesója is. nagyanyja szintén nem tud semmit róluk. tesója pedig németországban él és azt is kérdezte tőlünk utólag, hogy "ki is van most hatalmon"?


Közben meg azon viccelődtek, hogy hajj annó az orbán milyen sokat adott, kb 400Ft pluszt bérre vagy nmtom mire és mennyire nehéz volt eldönteni mire költsék(azaz szart se ért, ezen poénkodtak).


de azért rájuk szavaztak.



egy tonna ilyen ember van, iszonyú buták. mind1.


Nem fog zavarni ha ezek után a fideszesek meg mszp-sek éhen döglenek. Majd táplálkoznak a vezérük szavaival. a jobbikosokat és lmp-seket stb sajnálom. Lmp-vel sem értek egyet, de aki rájuk szavazott még mindig jobb mint a fidesz-mszp.

2010. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!