Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony azért "üldözi" az...

Karácsony azért "üldözi" az autósokat, mert nem tudott levizsgázni KRESZ-ből?

Figyelt kérdés

Karácsony azt mesélte az ÁTV-én hogy az egyik rokonát elütötte egy autó, ezért nem vezet. Viszont kinyomozták, hogy megpróbált levizsgázni, de sokadszorra is nagyon alaposan megbukott. Ha valóban nem akart volna vezetni, akkor miért akarta letenni a vizsgát? Hazudott?


Egykori vizsgáztatói mesélték, hogytöbbszöri próbálkozásra sem sikerült lerakni a vizsgát. Olyan alapvető hibákat ejtett, mint nem tudta több esetben, hogy kinek van elsőbbsége. Merre forduljon. Még azt is megkérdezték van-e idegrendszeri baja.



2020. szept. 7. 10:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
64%

> Ezek miatt szerintem tökéletesen alkalmatlan arra, hogy beleszóljon a forgalomszabájozásba


Orbánt saját bevallása szerint verte az apja. Szerintem ezért tökéletesen alkalmatlan arra, hogy beleszóljon a magyar családpolitikába.


(szabáLY)

2020. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
61%

"Remek és ezt az infót a vizsgaszervezők kiadták? "


Közszereplő. Ha a kiadott infók valósak (még ne mpróbálta cáfolni), akkor:

1. Nem mondott igazat ezzel kapcsolatban.

2. Erős a gyanú, hogy ez a kudarc határozza meg Bp. közlekedésével kapcsolatos intézkedéseit. Márpedig a frusztráció nem szakmai érv.


Ettől még a cikk erőltetett és túl van tolva.

Tarlós erősen autós volt, Vitézynek szintén nem volt jogsija, mindenhová villamost tett volna. Karácsony pedig csak bringasávot tud festeni.

Jó lenne már egy olyan főpolgármester vagy közlekedési szakértő, akinek minden közlekedési móddal van tapasztalata.

2020. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Közszereplő."


És? Ez miben lényeges a kérdés szempontjából?


"még ne mpróbálta cáfolni"

De, határozottan cáfolta és perli a Ripostot.



"1. Nem mondott igazat ezzel kapcsolatban."

Mikor és miben?


"2. Erős a gyanú, hogy ez a kudarc határozza meg Bp. közlekedésével kapcsolatos intézkedéseit. "


Ez egy nettó baromság lenne akkor is, ha amúgy igaz lenne, hogy megbukott a vizsgán.

2020. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
32%

Mindannyiunknak jobb, ha kiderül, hogy egy pszichopata a főpolgármester.


Megnéztem Karácsony FB-ját: Írta, hogy perelni fog. De engem nem jogai érdekelnek, hanem az igazság. A jogai az ő dolga. Karácsony egy szóval sem írta, hogy nem bukott meg a vizsgákon. Egy szóval nem reagált a cikkre. Csak annyit írt, hogy hazugság. Hitelesebb lett volna, ha leírja, hogy mit nem tart igaznak. Ebből nekem az jon le, hogy a cikk igaz, csak az információszerzés módját fogja támadni.

Mindezt megelőzhette volna azzal, hogy elmondja a jogsis sztorit a kampányban. (Aki normális és hallotta tőle, hogy a fák kivágásának szakmai szempontjai előtt állnak a politikai szempontok, az úgysem szavazott rá.)


Abban nem (sem) mondott igazat, hogy miért nincs jogsija.


Miért lenne nettó baromság? Megbukott, ezért nincs tapasztalata ezen a vonalon. Tehát már ezért is meghatározza a témához viszonyát a kudarc. Ha ezt nem is volt képes feldolgozni, akkor még rosszabb a helyzet.

2020. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
71%

>"Egy szóval nem reagált a cikkre. Csak annyit írt, hogy hazugság."


Nekem úgy tűnik, hogy mégiscsak írt egy szót, pont azt, hogy hazugság.


> "Ebből nekem az jon le, hogy a cikk igaz, csak az információszerzés módját fogja támadni."


:)))

2020. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
89%

Az itteni reakciókból is látható, milyen jó módszer is az álhírgyártás.

1. A propagandagépezet kitalál egy lejáratást

2. Egy csicskaújság megírja

3. A kormánymédia lehivatkozza

4. A birkák elhiszik, mert az ő világképükbe belepasszol

5. Az érintettek nyilatkozata, a logikai buktatók nem hatnak meg senkit

6. Majd hónapok múlva, mikor már megtette a kárt a cikk, majd Ripost lehoz egy 2 soros helyreigazítást, hogy "valótlanul állítottuk", ami már senkit sem fog érdekelni

2020. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
51%

"Nekem úgy tűnik, hogy mégiscsak írt egy szót, pont azt, hogy hazugság."


Ez nsgyon erős érv. A saját birkáinak. Értelmes ember ezen átlát és röhög.

2020. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
12%
A liberálisok önzését ismerve könnyen lehet. Az egyik polgármesterük mikor oviba járt a gyereke, az óvónők bérét emelte, mikor már iskolába, a tanárnőkét... Nyilván nem az önzetlenség vezet egy liberális politikust, facebook főpolgármestert.
2020. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
85%
28: Így van, igazán példát vehetnének ezek a libbantak a fidesztől, amely önzetlenül adja a közpénz jellegét elveszített milliárdokat a barátainak, párttársainak, oligarcháinak.
2020. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Az egyik polgármesterük mikor oviba járt a gyereke, az óvónők bérét emelte, mikor már iskolába, a tanárnőkét..."


Ki volt az a polgármester, aki a tanárok bérét tudta emelni?

2020. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!