Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik márciusban felvásár...

Azok, akik márciusban felvásárolták szó szerint sokak szája elől az alapélelmiszereket és még büszkék is voltak rá, hogy a családjuknak negvan minden, de aki lemaradt az vessen magára, most miért nem "fosztják ki" a boltokat?

Figyelt kérdés
A boltok teke vannak liszttel cukorral wc-papírral. Emlékszem akkor konkrétan hülyének nézték szegény magyar embertársaikat, és még csak nem is szánták őket. Csak az volt a fontos hogy nekik jusson (feleslegben is), míg sok szegénynek maximum a legdrágább étolaj liszt cukor maradt, ha maradt egyáltalán. Ilyenek a magyarok?

2020. szept. 8. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Ez nem Amerikában meg Ausztráliában volt?

Nekem úgy rémlik, hogy itt a többség szart bele. Az öregek még maszkot sem hordtak.

2020. szept. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Mit nyafogsz, senki sem amradt kaja nélkül.
2020. szept. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Minek vegyen cukrot és lisztet, ha még mindig van a tavaszi bevásárlásból, mert azóta se tudja, hogy mit kezdjen vele? :D
2020. szept. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne az amcsi híreket néz ha az itthoni állapotok érdekelnek.

Nálunk nem volt élelmiszer hiány, csupán az üzletek dolgozó nem tudták elég gyorsan feltölteni a polcokat meg pótolni amit kellett. Ami egyedül hiánycikk lett és tényleg jó pár hétig elérhetetlen volt, az az élesztő, mert amint valahol megjelent, azonnal elkapkodták. Egyszer nem tudtam pizzát sütni, mert kellett volna bele - de csináltunk helyette mást és megvártuk amikor már volt élesztő. Ennyi.

2020. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Én is mindent kaptam, még WC papírt is, kivéve élesztőt, abból hetekig hiány volt, de pár nap után szárított már volt. Mindenki kenyeret kezdett sütni, azok is akik előtte nem.
2020. szept. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Jó kérdés:).

Mert tanultak belőle, hogy csak magukat szívatták meg jó alaposan, hogy a fele cucc ment a kukába...

2020. szept. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert már kevésbé hatásos a média hisztériakampánya.
2020. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!