Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tényleg olyan élhetetlen...

Ha tényleg olyan élhetetlen Magyarország, akkor miért akar mégis mindenki idejönni élni?

Figyelt kérdés

Fél Kína, fél Ázsia, fél Nyugat-Európa, fél Ukrajna ide tolakodna hozzánk. Alig győzzük lezárni a határainkat, hogy ne jöhessenek ide.

De azt mondja meg valaki, ha tényleg egy kevésbé élhető országban élünk, miért jön mégis mindenki hozzánk? Hm?



2020. szept. 8. 14:26
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%

Európai mércével nézve élhetetlen.

Tudod erre szoktam mondani hogy

"Magyarország jobban teljesít. Kenyához képest."

2020. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
25%

#1


Akkor rosszul szoktad mondani.

2020. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
80%
Azért a balkáni románoknál jobbak vagyunk.
2020. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
74%
Csak körbe kell nézni, nálunk már csak Ukrajna, Szerbia, meg az ilyen vademberek országai nyomorultabbak.
2020. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%
elég sokan azért jönnek ide, mert itt viszonylag élhető feltételekkel lehet hozzájutni tartózkodási engedélyhez...onnantól pedig nem csak Magyarországra engednek be, hanem hát az Európai Unión belül bárhova :D
2020. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%
Először is, nem tudom, honnan veszed, hogy "mindenki" ide akar jönni, főleg Nyugat-Európából. Másodszor, minden országban vannak olyanok, akik máshonnan költöztek oda, pláne kínaiak, ázsiaiak. Harmadszor, nem vagyunk élhetetlen ország, de ettől még vannak gondok, és ezekről szabad beszélni.
2020. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
11%

#5


Ha ennyire oda vagy meg vissza, nem kötelező itt maradni.


Csakhogy egy kkasszikust említsek: Ha nem tetszik...

2020. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
90%
Régen csúfolódtak a nyugatra költözötteken, hogy egész életükbe albérletbe fognak élni, mert ottani áron soha nem jön nekik össze egy ingatlan ára. Meg egymás nyakán élnek egy lakásba sokan. Most nézd meg, már nálunk is ez van, csak a fizetésünk nem nyugat-európai.
2020. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%

Persze fél Nyugat-Európa ide akar jönni. Meg könyörögnek a magyar gazdasági sikerreceptért. Elhiheted a mesét, de én jártam Angliában, Németországban, Ausztriában, Svájcban és nem érzékeltem, hogy ide akarnának jönni. Az ottani meg az itteni színvonal szó szerint ég és föld. Persze van aki ide költözik, de annak a sokszorosa költözik el innen nyugatabbra.


Büszkék lehetünk rá, hogy kínaiak ide akarnak jönni az ottani életszínvonal, légszennyezettség, meg a kommunizmus elől menekülve, de ez is igazából inkább az EU -s tagságunknak szól. Amit a kormányunk ott kezd ki ahol tud és pont annak a Kínának nyal ahonnan, meg ami miatt ide menekülnek. Hát érdekes az biztos.

2020. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
22%
"MaGyarORSzág JobbAn tEljESít, aFriKábÓl iS EgYrE TöBBeN akArNak IDejÖnNi"
2020. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!