Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor vállalhatom fel végre...

Mikor vállalhatom fel végre az ismerőseim előtt, hogy szimpatizálok a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlenül érzem magam, amikor élőben, vagy sokkal több esetben facebookon szóba kerülnek ilyen témák és nem mondhatom el, hogy nem értek egyet az ismerőseim politikai nézeteivel. Azért nem, mert mindenki megbélyegzi azt, aki szerint a fidesz jó munkát végez, és ezt nem is kulturált formában teszik, hanem elkezdik az embert lehordani a sárgaföldig, hogy hogyan lehet ennyire ostoba.


Félek, hogyha felvállalnám a nézeteimet, akkor sok barátom csak emiatt elfordulna tőlem. Mikor lesz már végre vége ennek a liberális stílusú elnyomásnak, ami nem engedi, hogy egy kormánypárti szimpatizáns kifejtse őszinte véleményét témákkal kapcsolatban? Mikor hagyják végre abba a liberálisok ezeket a megszégyenítő címkézéseket? Miért nem élhetünk békén egymás mellett? Miért kell szítani a feszültséget? Felebaráti szeretet hol van?



2020. szept. 8. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Dk, gyurcsány, 2006 nem tudok észszerūen érvelni mert szervilis barom vagyok nyenyenyenye. Ezek vagytok fidessek...ostobák gyülekezete akik tapsolnak mikor átvágják a palánkon õket
2020. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11


Ez most mi akart lenni?



üdv: az agymosott, patkány

2020. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kérdező egy troll! A második bekezdést olvassátok át alaposan a felebaráti szeretet és liberális, liberális, liberális szavak használata egymás után sokszor, árulkodó, olvastam ilyesmi kérdést más kategóriában, az ott valós volt, nem is volt tele ilyesmivel.
2020. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezd meg magadtól miért kell szégyellni a nézeteidet. Én ha valamivel egyetértek felvállalom, nem meghúzom magam.
2020. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Aki kardot ránt az kard által vész el. Ruhellem az ellenzéket is, de az ellenségkeresésen alapuló, mocskolódó politikai vonalat a Fidesz és Finkelstein hozta be ide. A Fidesz 10 éve árulózza, bérencezi, támadja trollokkal az összes embert aki nem a szavazójuk és nem csoda hogy ebből sokaknak elege van. Érdekes módon az osztrák ismerőseim teljesen jól elbeszélgetnek két párt szemszögéből, nem fullad a vita 5 perc után mocskoskomcsinácihazaárulósorosbérencpatkányozásba
2020. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Fidesz szavazó érvelése:

Há' mer' a gyúrcsány jobb volt?!

2020. szept. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

Ha szimpatizálsz a Fidesszel a rendelkezései miatt, akkor valószínűleg nem vagy túl okos és széles témakörben tájékozott, ebből eredően nyilván a barátaid sem azok, mert az ember àltalában hasonló értelmi színvonalú emberekkel barátkozik.


Látod, nekem például nem esik nehezemre felvállalni a véleményem, mert közgazdászként tisztában vagyok a kormány intézkedéseinek hosszútávú következményeivel is, és tudok ellenük érvelni. Pont ezért, nekem nem ciki felvallalni a Fidesz-ellenességem, eddig ugyanis nem igazán volt olyan vitám, amiből ne a fideszesek jöttek volna ki sz*rul.


Majd ha te is tudsz érvelni a Fidesz mellett úgy, hogy ne tartsanak hülyènek a szimpátiád miatt, akkor vállald fel.

2020. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#17


Ne álltalánosíts Pubi, tudod hány közgazdás jobboldali?

2020. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ráérsz akkor, amikor Orbikának gerince lesz.
2020. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!