Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gond ha az origo influen...

Miért gond ha az origo influencerekkel reklámozza magát?

Figyelt kérdés
Vannak erdekes hírek rajta és nem a politika teszi ki a hírek 60 százalékát, nem kellene hogy a politika ennyire befolyásolja egyes oldalakról az emberek velemenyet. Ez pont olyan mintha nem olvasnám el az indexet vagy a 24.hut ha van valami érdekes hír, mert ellenzéki. Akik most támadják ezeket az influencereket, azok azok akik mindig elmondják hogy tajekozodjunk több forrásból, vagy maguk is influencerek, sőt blogot is írnak. Ezt a influencer jelenséget pedig jobb ha megszokjuk, mert hatalmas pénz van benne. Külföldön például ahol nem szomszéd tehene mentalítás van ott ez elfogadott munka, sőt sztárok is!

2020. szept. 14. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
Mostmár ott tartunk, hogyha egy kommentelőnek vagy egy videósnak más véleménye van, akkor azt brutálisan bántalmazzák. Mert nem annyira szűklátokörű hogy csak azon filozófáljon egész nap hogy Orbán korrupt, hanem a körülötte lévő dolgok is érdeklik, meg netán az ellenzék is korrupt, a világ is!
2020. szept. 14. 15:40
 12/74 anonim ***** válasza:
95%

Engem egyáltalán nem vígasztal ,hogy az ellenzék is korrupt meg a világ is.

Ez nem menti fel a fideszt

2020. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:
Felakartam én menteni bárkit is? A világ egy szinház, és szinész benne minden férfi és nő! Senki sem ad ingyen semmit
2020. szept. 14. 15:46
 14/74 MolotovPunk ***** válasza:
88%
Engem különösebben nem érdekel ki mit reklámoz valószínűleg nem ingyen,az az ő dolguk,de attól függetlenül az origo még egy ellenzéket lejárató propaganda felület továbbra is.
2020. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:
Miért az ellenzéket nem szabad lejáratni?
2020. szept. 14. 15:59
 16/74 anonim ***** válasza:
15%
Az index is ezt teszi, ez a híroldalak sajátja. Indexen éppen Vona Gáborba futottam bele valamelyik nap, ő pedig "hű, de menő influencer"
2020. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, itt az a probléma, hogy ezeket az influenszereket nagyrészt 10-14 éves gyerekek nézik. A világlátásuk eléggé csekélyes, politikáról semmit sem tudnak, könnyen manipulálhatók, és így eléggé sokmindent elhisznek, amit nem kéne. Na pont ez a helyzet ennél a promózásnál. Pl a 12 éves Marci, vagy a 10 éves Anna simán elhiszi, azt, hogy az egész ellenzék be akarja engedni a migránsokat, vagy, hogy mindannyian sorosbérencek, mert hát megírta az origo, akkor miért ne lenne igaz?! Ezeknek a közszereplőknek igenis felelősséget kéne vállalniuk az ilyen reklámozás miatt. Ja, és megjegyezném, hogy ez teljesen más, mint amikor például egy üdítőt, vagy egy ruhaboltot promóznak.
2020. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
29%

17.


Vagy éppen ennek ellenkezőjét, hogy Orbán fasiszta diktátor meg "bezzeg nyugaton kolbászból van a kerítés", csak mert az influenszer éppen egy turistaparadicsom luxusvillájából közvetít...


Ezzel most nem a másik oldalt kívánom megvédeni, mert a Sorosozás ugyanolyan rossz, csak hát az éremnek két oldala van és mindkét oldal igyekszik majd kihasználni a saját előnyeire. Elvtelenségben a kormány és az ellenzék is verhetetlen.

2020. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
85%

Lejáratják ők magukat sokszor ,ha így történik és ezt lehozza a köztv vagy az origo áldásom rá.

De az,hogy közpénzből kamu,kitalált "híreket" ,manipulatív,adófizetőket hülyének néző szärt próbálnak lenyomni a torkunkon az gond .

Azért fizetünk,hogy hiteles forrásokból adjon a kormány tájékoztatást az aktuális történésekről . És én vagyok olyan pofátlan,hogy azt is elvárom,hogy olyan stílusban és minőségben íródjon mintha egy valódi szakember (újságíró) munkája lenne,aki a nevét is adja a cikkekhez .


Szóval ne szerepeljenek benne olyan szavak ,mint (teljesség igénye nélkül): -ballipsi

- hazaáruló (abban a kontextusban ,ahogy a fidesz használja,fittyet hányva a szó eredeti jelentésére)

-libernyák

- sivalkodni,ajvékolni,csőcselék és hasonló gyönyörű,és cseppet sem manipulatív ,sem részrehajló szinonimái bizonyos szavainknak


Ez komolyan egy minőségi szint szerinted ? Te ezt várod a pénzedért ?

2020. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
88%

Szerintem nem baj, hogy az Origo reklámozza magát...



...visszavontam. Most mentem fel az oldalukra, azonnal egy méretes állami hirdetés fogadott. Magyarul az én pénzemből reklámozza magát.

2020. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!