Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gond ha az origo influen...

Miért gond ha az origo influencerekkel reklámozza magát?

Figyelt kérdés
Vannak erdekes hírek rajta és nem a politika teszi ki a hírek 60 százalékát, nem kellene hogy a politika ennyire befolyásolja egyes oldalakról az emberek velemenyet. Ez pont olyan mintha nem olvasnám el az indexet vagy a 24.hut ha van valami érdekes hír, mert ellenzéki. Akik most támadják ezeket az influencereket, azok azok akik mindig elmondják hogy tajekozodjunk több forrásból, vagy maguk is influencerek, sőt blogot is írnak. Ezt a influencer jelenséget pedig jobb ha megszokjuk, mert hatalmas pénz van benne. Külföldön például ahol nem szomszéd tehene mentalítás van ott ez elfogadott munka, sőt sztárok is!

2020. szept. 14. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Én se értem.
2020. szept. 15. 16:51
 42/74 anonim ***** válasza:
83%
A felmérések szembe találjuk magukat a valósággal.
2020. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
83%
*ják
2020. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
86%

17-es vagyok.


40-es!


"Elvileg még mindig a Fidesz a legnépszerűbb párt a fiatalok körében[...].


Mutatnál legalább egy olyan cikket, közvélemény kutatást, vagy bármit, ami ezt a kijelentésedet támasztja alá?

2020. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 MolotovPunk ***** válasza:
86%
Fidesz meg a fiatalok? :D Valahogy nem látom ott a fiatal tömeget mostanság.Nem 2002 van már...hanem 2020
2020. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
A Fidesz a fiatalok körében és mindenhol a legnépszerűbb. Más pártok 20 százalék altatt vannak majdnem mindenhol, pl. Budapesten is. Ezért volt az ellenzéki összefogás, ami többet árt mint használ! [link]
2020. szept. 15. 17:45
 47/74 anonim ***** válasza:
77%

"Mutatnál legalább egy olyan cikket, közvélemény kutatást, vagy bármit, ami ezt a kijelentésedet támasztja alá?"


Én ugyan olyan szkeptikus vagyok ezzel az állítással kapcsolatban, tekintve hogy az élet és a gyakorlat ennek a tök ellenkezőjét mutatja. :D


De hát ott a linkje a kérdezőnek. A számok ezt hozzák ki. :D

2020. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? szerinted fiatalok körében a legnépszerűbb? :D


Tudod hány kampányt indított a fidelitas? rengeteget és mind rosszul sült el. Ez az eset is azt mutatja (mármint az origos) hogy a fiatalok gyűlölik a fideszt. szerinted felnőttek mármint 30-40+ évesek nézik az influencereket? hát nagyon nem. fiatalok nézik őket és kik látják a posztokat? akik követik őket. és mivel ők követik őket, ők is kommenteltek oda, hogy az origo egy feszültséggerjesztő propaganda lap. valóban imádják a fiatalok a fideszt.

2020. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%

"Mert azok a konteók amelyek egyes oldalakon vannak a kormányról napi szinten abból 3 ha igaz!"


mert amit a kormány állít az ellenzékről az igaz? ugyan ezt mondhatnám az ellenzék esetében. ha megnézem a 888-at, vagy vadhajtásokat ott amit az ellenzékről írnak havi szinten egy igaz. de ezeknél az oldalaknál leginkább a stílus a kifogásolható, ahogy az origo esetében is sokszor.

2020. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:
Minek Kell elismételni amit mondtam? Az ellenzéki oldalaknál az a baj hogy fuggetlennek mondják magukat, pedig sokat naga akormány is finanszíroz, és civilnek hazudott emberek. Az pedig hogy a világon mindenért a hatalmon hibás, ezért le Kell váltani az is függőség!
2020. szept. 16. 13:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!