Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egyáltalán értelme a...

Van egyáltalán értelme a PestiTV-nek?

Figyelt kérdés
A fiatalok ma már nem néznek TV-t, hanem a közösségi médiát használják helyette.

2020. szept. 14. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

És?

Én sem a tévét nézem, hanem a neten nézem meg a tévé műsorait amikor van rá időm. Ettől még ha nem lenne az a tévé, akkor nem lenne mit megnéznem a neten sem.

A közösségi média szimplán egy eszköz ahhoz hogy megoszthassanak valamit, amit meg lehet nézni. Ha nincs tévé, nincs mit megosztani.

2020. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Tipikus boomer fideszesek azzal akarnak nyitni a fiatalok felé, hogy elkezdenek tegeződni meg szlengben beszélni meg hátrafordítják a fullcapet a tévében. Szánalom. Valahogy minimum egy évtizeddel mindig le vannak maradva.
2020. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

# 1:


A PS-nek eddig is voltak videói a neten, szóval ha tényleg érdekeltek a tartalmaik hozzáfértél. Egy lineáris tévécsatornával legfeljebb ezek megjelenítési színvonala lett magasabb. Őszintén el nem tudom képzelni, hogy ezzel a tartalommal még ha földi sugárzású és ingyenes csatorna, tényleg meg tudják szólítani a 14-29 éves korosztályt, akinek készül. Egyébként meg tudnák szólítani, de ahhoz mondjuk be kellett volna vásárolni némi Netflixes filmcsomagot és két "politikai" műsor között azt sugározni.

2020. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nincs. Úgy vannak vele, hogy "fiatalos" szlengben elkezdenek beszélni és máris nagyon menők lesznek. Hát nem.
2020. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Alapjáraton igen,de a közösségi médiában nincsenek nagyon jelen sajnos
2020. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem mit hisztiztek. Ti úgysem fogjátok nézni. Akkor nem mindegy nektek hogy milyenek és hogy vannak-e vagy sem?
2020. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

"A fiatalok ma már nem néznek TV-t, hanem a közösségi médiát használják helyette."

A nagyon nagyon függetlenobjektív fb-ről többé-kevésbé ki vannak tiltva, így most indítanak saját médiát. Mi ezzel a gond? Aki nem akarja nézni, az ne nézze. Én sem nézem DK-tvt mert rosszul vagyok tőle, a háziorvosomnak igaza volt, amikor azt tanácsolta, hogy ne nézzem.

2020. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Ezzel az újabb hányadék csatornával csak újabb szavazókat gyűjtenek a Narancs-Führernek az ingyenes MindigTV-t használók között.
2020. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem sem fiatalokhoz szól. A fiatalok nem hülyék mint ők azt gondolják. Én negyvenes vagyok és simán el vagyok benne csakhogy a tartalommal sajnos de nem értek egyet.

És mivel ingyenesen elérhető, biztos vagyok hogy szavazógyűjtés céljából sugározzák a törpének.

2020. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MolotovPunk ***** válasza:
63%
Dehogy van,újabb pénzkidobás az egész.Ott a kormányközeli hír tv meg az m1,de azt sem nézik túl sokan,minek akkor egy pesti tv?Nem fogják tömegek azt sem nézni.
2020. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!