Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán azt mondta, hogy decembe...

Orbán azt mondta, hogy december-januárban tetőzik a második hullám. Honnan tudja?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

1, Ő mindent tud;

2, Valahonnan fülest kap, és mindig úgy állítja be, hogy vő megmondta.

2020. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Neurotech ***** válasza:
80%
hát nem tom, de én elég szkeptikus voltam azzal, hogy május 3ikán tetőzik az első hullám. Egy nappal tévedett... hogy ezt honnan tudta el sem tudom képzelni furcsa...
2020. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért az országvezetö, hogy mind a 10+ millió emberröl mindent tudjon. Ezért hisznek is neki, mert minden magyarok minden vezére.
2020. szept. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12: A világon még azt sem tudják, hogy mi az a koronavírus igazából, sem a terjedését sem az ellenszerét nem ismerjük, hatékonyan "harcolni" sem tudunk ellene, de a Potrohos napra pontosan meg tudta mondani hogy mikor eszkalálódik a háború... Eeeez igeeeen!

Orbán lefizette a vírust is! Ilyen hülye, korrupt vírussal nem mindennap találkozik az ember!

2020. szept. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 laciku 02 ***** válasza:
Szennyvízből.
2020. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A szennyvíz vetíti előre a jövőt?!

Szép kilátás...

2020. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!