Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet megállítani a...

Hogy lehet megállítani a korona vírus terjedését?

Figyelt kérdés

Az én tippjeim.:

Tehát azt mindanyian tudjuk,hogy folyadék útján terjed a vírus,szóval:

-Tesi órák,illetve csoportos testmozgás betiltása.(Izzadás miatt.)

-Igyenes szájmaszk a boltokban,de nem ezek az egyszer használatosak. Normális többször használatos, rendesen védő maszk.(Igazából a teljes védelem érdekében búvárszemüveg is kéne,de ezt inkább hagyjuk.)

-Kórházak építése,külön ezeknek a betegeknek.

-Ingyenes teszt!!!Hozzáértő szakemberekkel!!!!!



2020. szept. 16. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

"-Ingyenes teszt!!!Hozzáértő szakemberekkel!!!!!"


Ugye tudod hogy az a teszt akkor is pozitívat mutat ha bármi féle gyulladás van a szervezetedben.

2020. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

""Tesi órák,illetve csoportos testmozgás betiltása.(Izzadás miatt.)""


Nem izzadással terjed a vírus hanem száj és orrváladékkal.

2020. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Fele butaság. Ennyi erővel építs titkosügynököket a családokba, hogy jelentsék ha valaki elcuppant egy csókot, mert az is nagyon veszélyes. A kórházakra meg aztán sok szükség lenne olyanok számára akik tünetmentesek, plusz mire felépülnének rég túl leszünk az egészen.
2020. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy. Egyetlen vírus terjedését sem lehet megállítani. Nézz csak meg egy influenzát.
2020. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Sehogy, megállítani nem lehet, csak lassítani.
2020. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1. Ezt nem tudtam. De ha bekerül a kórházba,akkor ott ki tudják deríteni az okot.

2. De nagyobb az esélye,mert mondjuk megtörlöd a szád,mert izzadsz és előtte,mondjuk fekvőztél,akkor az nem épp a legjobb. (Ehez képest pedig azt vettem észre,hogy ezt az órát erőltetik a legjobban.)

3. Nem azt írtam,hogy ne szeresd a másikat,hanem azt,hogy ezekkel a módszerekkel(ötleteimmel) fékezhetnék a terjedést. A tünetmentesek nem mennek kórházba. Kicsit túlreagáltad!

2020. szept. 16. 20:19
 7/20 A kérdező kommentje:
Oh és fürdőknek,strandoknak szintén bezár a bazár.
2020. szept. 16. 20:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ehez képest pedig azt vettem észre,hogy ezt az órát erőltetik a legjobban."


Mert ez véd legjobban egy vírus ellen. Jobb egészségi állapot= erősebb immunrendszer.

2020. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
#6 Szóval ha szeretetből csókolok meg valakit, akkor nem adhatom át a vírust? Azok a fertőzöttek akiknél komoly problémát okozott a vírus, már rég kórházban vannak.
2020. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9. "Szóval ha szeretetből csókolok meg valakit, akkor nem adhatom át a vírust?"-Hol olvastad ezt?

"Azok a fertőzöttek akiknél komoly problémát okozott a vírus, már rég kórházban vannak."- Ühüm.

2020. szept. 16. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!