Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy ez az...

Nem érzitek úgy, hogy ez az egész koronavírus ügy olyan mint az inkvizíció? Ha nem hiszel benne, kegyetlenül megbüntetnek.

Figyelt kérdés
A sok véresszájú hívő még máglyán is elégetne, ha rajta múlna. Csak mert valaki nem hisz valamiben (ami hasonlóan megfoghatatlan mint isten és a bizonyítékok is kétesek, hiszen rengeteg orvos állítja az ellenkezőjét), akkor azt üldözik. A hívők azt állítják, hogy nekik van igazuk, és hiába tesz eléjük az ember ezer bizonyítékot, hogy nem, meg sem akarják hallgatni. Ráadásul sokszor alpári módon beszélnek, amivel csak azt erősítik, hogy híján vannak az intelligenciának, tehát tényleg csak hitre épül minden. Tisztára mint a középkorban.

2020. szept. 17. 13:03
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

A válaszok pont azt tükrözik, amire rá akartam világítani. A vírushívők vakon elhisznek mindent és gusztustalanul támadják és alázzák azt, akinek valamilyen okból más a véleménye. Pont mint amit az egyház is csinál. De a gyűlölet nem erény, az a sátántól való. Nincs középút, nem lehet azt mondani, hogy nem tudom van-e Isten, hinni kell benne. Most sincs középút, nem lehet azt mondani, hogy létezik ugyan a vírus, de rettentően eltúlzott a körülötte lévő felhajtás és az intézkedések, mert a hívők rögtön aláznak. A hívők nem hajlandók meghallgatni sem más orvosok véleményét, és mivel a sajtó sem akar teret engedni nekik ugyanúgy, mint ahogy a templomokban sem lehet más Istent imádni, fel sem merül bennük, hogy esetleg nincs igazuk. És igenis van boszorkányüldözés, mert korlátozzák az embert, nem utazhat, szájkosarat kell hordani, ha nem veszel büntetnek, elveszik a pénzed, a szabadságod, tünetmentesen is háziőrizetbe zárják, és ami a leggusztustalanabb, hogy a nem hívőknek is kötelező terjeszteni az igét, mert a boltosnak, aki nem hisz az eltúlzott intézkedések hasznosságában, magának is szólni kell a vevőnek, hogy tegye azt, amit ő maga sem tart értelmesnek. Egy kapzsi kisebbség elhitette az emberekkel, hogy hinni kell valamiben, pont úgy, mint ahogy az egyház is tette. Kiépítette a maga erőszakszervezetét és a hatalom erejével a

média bevonásával rákényszeríti a vallást mindenkire. Az embereke meg félnek, mint ahogy Istent is félik. De nem mondhatod, hogy oké, van koronavírus, csak ellentmondásosak és eltúlzottak az intézkedések és a sajtó pánikkeltése, mert rögtön megbélyegeznek, olyan stigmát nyomnak rád, ami nem is igaz.

2020. szept. 17. 15:50
 12/31 Fortissima Finguss ***** válasza:
37%
Az előbb tettem fel egy kérdést a covid-19-cel kapcsolatos agymosásról. 4 percen belül törölték? Ez lenne a párbeszéd?
2020. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Fortissima Finguss ***** válasza:
31%
Ja, és ebbe a 4 percbe, amíg a törlés demokratikusan megtörtént, még belefért két gyalázkodás ami az elmebeli képességeimet kérdőjelezte meg.
2020. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#12, 13. Hát ez az. A módszereik és a stílusuk minősítik őket. Természetessé vált a gyalázkodás, az ordenáré stílus, amire még büszkék is. Miközben más véleményen lévő orvost nem enged nyilatkozni a média, tiszta boszorkányüldözés folyik. Aki nem hisz, az ellenség, akit likvidálni kell. (Pedig másokat megfélemlíteni, félelembe tartani bűncselekmény.) Holott nem kell más, csak megnézni a számokat és a tényeket, nem a hiteltelen sajtóból elhinni minden hazugságot. De hát a politikusok sosem hazudnak...
2020. szept. 17. 17:38
 15/31 anonim ***** válasza:
47%

"Most sincs középút, nem lehet azt mondani, hogy létezik ugyan a vírus, de rettentően eltúlzott a körülötte lévő felhajtás és az intézkedések, mert a hívők rögtön aláznak."


Azért mert nincsen eltúlozva, sőt éppen, hogy nem veszik elég komolyan!

Továbbá ez tudomány és rohadtul nem a hit kérdése, eben igazad van, te viszont hiszel és nem a tények érdekelnek.

2020. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
23%

Először is ez nagyon rossz szó rá. Itt nem hívőkről van szó. Ezt a szót a vallásosokra használják. Az "elhisz valamit" és a "hívő" teljesen mást jelent. A vírusban nem lehet "hinni".

Másodszor nem volt egyértelmű amit írtál. Most akkor elhiszed hogy van vírus csak a körülötte levő felhajtást tartod túlzottnak, vagy azt se hiszed el hogy létezik vírus?

És akik elhiszik hogy van korona vírus azoknak a fele is túlzott ak tartja a korlátozásokat. Tehát van középút. Innentől kezdve nem tudom miről beszélsz.

2020. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
47%
A koronavírus létezik viszont a médiában úgy állítják be mintha valami veszélyes vírus lenne amikor egyenlő az influenzával mondjuk. A másik meg akik meghaltak azok többnyire nem a vírusban haltak meg hanem a meglévő betegségükbe illetve a legyengült immunrendszerük miatt. Ha veszélyes lenne akkor sokkal több beteg lenne és még az 1%-ot sem léptük át a betegek arányát tekintve. Tehát kevesebb mint 1% kapta el a 10 millió emberből itthon. A maszk viselése meg átment üzletbe. Most őszintén bemegy az ember étterembe maszkban mivel kötelező aztán leül mondjuk 2 lépés után és utána már leveheti miközben eszi az ételt. Tehát ha ugyanazon a helyen leülünk és eszünk nem fertőz a vírus? Akkor fertőz csak amikor állunk és nem eszünk? A buszon miért kell akkor ülve is viselni amikor ülve elvileg nem fertőz a politikusok szerint azért lehet tartani focimeccset és ülőkoncertet is. Aztán ha nincs rendesen felhúzva a maszk akár meg is büntethetnek érte pénzzel. Tehát így szednek majd pénzeket mert tudják ez hosszútávon nem kivitelezhető.
2020. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Csakhogy eloszlassuk a kételyeket:

[link]

Szóval a tünetmentes emberek nem fertőznek!!!

2020. szept. 21. 08:37
 19/31 anonim ***** válasza:
69%

Csakhogy eloszlassuk a kételyeket


[link]


Szóval a tünetmentes emberek fertőznek!!!


Erre amúgy bárki józan ésszel rájöhetne, eleve az egész járvány ki sem alakult volna, ha a tünetmentesek nem fertőznének, ezért volt a MERS és a SARS bár sokkal halálosabb, de sokkal kevésbé terjedt, mert a tünetmentesek ritkán adták át. Nem lenne az egész világjárvány e nélkül.

2020. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy voltam vele, hogy fiatal vagyok(19), egészséges, sportolok minden héten 4×, mégis milyen tüneteket akar nekem ez okozni, tuti csak gyengék lesznek.

Hát tévedtem. Gyenge tünetekkel kezdődött, de volt egy nap amikor felálni alig tudtam az ágyból, olyan magas lázam volt mint életemben soha. Pedig az én immunrendszerem egész jó, évente 1× van egy kis orrfolyásom kb.

2020. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!