Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy ez az...

Nem érzitek úgy, hogy ez az egész koronavírus ügy olyan mint az inkvizíció? Ha nem hiszel benne, kegyetlenül megbüntetnek.

Figyelt kérdés
A sok véresszájú hívő még máglyán is elégetne, ha rajta múlna. Csak mert valaki nem hisz valamiben (ami hasonlóan megfoghatatlan mint isten és a bizonyítékok is kétesek, hiszen rengeteg orvos állítja az ellenkezőjét), akkor azt üldözik. A hívők azt állítják, hogy nekik van igazuk, és hiába tesz eléjük az ember ezer bizonyítékot, hogy nem, meg sem akarják hallgatni. Ráadásul sokszor alpári módon beszélnek, amivel csak azt erősítik, hogy híján vannak az intelligenciának, tehát tényleg csak hitre épül minden. Tisztára mint a középkorban.

2020. szept. 17. 13:03
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
#20: Mert még nem voltál rendesen influenzás.
2020. szept. 25. 15:46
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező én már a harmincas éveimben járok és a te definíciód szerint én sem voltam soha rendesen influenzás, ettől a vírustól viszont nagyon tartok, pontazért mert makk egészséges embereket is kiüt hetekre. El kéne végre fogadni, hogy ez a vírus sokkal veszélyesebb mint az influenza.
2020. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
#22: A statisztikák szerint az esetek 81%-ában enyhébbek, vagy nincsenek tünetei és csak 19%-ban súlyosabbak, mint az influenzáé. Kétségtelen, hogy annak a 19%-nak viszont óriási feneket kerítenek és ettől fél mindenki.
2020. szept. 25. 17:41
 24/31 anonim ***** válasza:

#21.

Lettem volna rendesen influenzás, de nálam alig mutat a legtöbb betegség tünetet, vagy csak nem zavarnak a tünetek eléggé.

Így 19 év alatt 2 durva betegségem volt, egy calici vírus pár évesen, és egy tüszős mandulagyulladás 12 évesen.

Még a bárányhimlőt sem kaptam el hiába vittek mindig bölcsibe-oviba.

2020. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a normális ember attól fél, ami veszélyes rá és nem attól, ami nem! Ez a vírus az esetek egy jelentős hányadában borzasztóan kellemetlen, valóságos szenvedés átélni és a hosszú távú hatásait pl. szívizom elleni ártalmakat senki sem ismeri még, egy kutató úgy jellemezte, hogy "Mészárlás" amit a szívizommal tud csinálni a vírus.

influenzás, olyan influenzám, ami kiütött volna még sosem volt, de a Covid pont, hogy sok esetben rendkívül súlyos tud lenni.

2020. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
54%

Engem csak az zavar, hogy média soron kívüli hírként hozza le naponta többször ugyanazt a cikket más országokkal behelyettesítve, hogy:

"Rekordszámú új fertőzött ...-ban"

"Tombol a járvány ...-ban"

"Még mindig rengeteg a fertőzött ...-ban"

Amikor csökkennek a számok azok valamiért nem kapnak ilyen fokú médiajelenlétet. Mert nem emelnék az adrenalinszintet az emberekben. Horvátországban pl. folyamatosan csökken a járvány. Erre mit írnak? Még mindig rengeteg a fertőzött. Tehát az a lényeg, hogy a megközelítés kapcsoló mindig a VESZÉLY!VESZÉLY!VESZÉLY!-riadóhisztéria állásban álljon.

2020. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Tegnap azt mondta nyunyóka, hogy "nem feltétlenül fertőző az a személy, aki pozitív". Na most akkor mi is van?

Meg lehet nézni: [link]

2020. szept. 26. 09:34
 28/31 A kérdező kommentje:
2020. okt. 16. 18:53
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem menj inkább egy temetésre, és közölte a gyászolókak, hogy ez egyszerűen elhitt egy hülyeséget, ennyi.
2020. nov. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
2020. dec. 19. 09:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!