Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lіberálisok miért gondolják,...

A lіberálisok miért gondolják, hogy a сіgányok életformájáról nem a сіgányok tehetnek, hanem a többségi társadalom?

Figyelt kérdés
Talán a сіgányok nem felelősek a saját cselekedeteikért?
2020. szept. 19. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Én liberális vagyok és nem gondolom, hogy a cigányok életformájáról a többségi társadalom tehet, így számomra a kérdés értelmezhetetlen.

Nyilván van egy előítélet a cigányok felé, ami nem is alaptalan és amit hosszú idő teljesen levetkőzni. Talán egyszer sikerülni fog, de ehhez nekik is változniuk kell.

A gond a többségi társadalom részéről inkább akkor van, amikor valakit annak ellenére megbélyegeznek a származása miatt, hogy igyekszik beilleszkedni.

2020. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a liberálisok nem gondolják, hogy a cigányok életéről a többségi társadalom tehet.
2020. szept. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Mindenki mondja, hogy a cigányok nem dolgoznak.


De akarnál cigány munkatársat? Én nem. Vagy alkalmaznál cigányt? Én biztos nem.


A többségi társadalomnak ez így a tökéletes. Van egy csóró aljanép ami örüljön hogy élhet.


Így még a legaljasabb magyar is értékes embernek érezheti magát.


Van egy közös ellenség amit nagy egyetértésben közösen lehet gyűlölni. A szegény meg a gazdag magyar így teljesen egyenlő, hiszen mind magyarok.


Orbán pontosan erre alapozta a migráns mániát. Mert a migráns az már annyira hulladék hogy még az országba se léphet.


Rengeteg pozitív hatása van egy elnyomott kisebbségnek.

2020. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
4-es! Hogy pl te nem akarnál cigány munkatársat, arról a cigányok tehetnek. Nagyon sokat kellene tenniük azért, hogy ne így legyen. Úgy általában én is így vagyok velük, viszont volt cigány munkatársam, alkalmazottam is, meg ismerek rendesen dolgozó cigányokat, akikkel semmi bajom, sőt kicsit pozitív megkülönböztetést élveznek, pedig csak hétköznapi normális életet élnek.
2020. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az a liberális, amelyik így gondolja, ostoba, vagy még nem találkozott a valósággal (sajnos elég sokan vannak közülük így...)!
2020. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A cigányok tehetnek róla, azok akik tényleg olyanok.


Mégis minden cigány hibás.


Kb ugyanaz hogy nem minden magyar hibás azért mert kiírtottak fél millió zsidót meg egy tucatnyi cigányt.


Azért viszont már igen hogy a mai magyarság 99%-a ma is bevállalna egy holokausztot, ezt büszkén hangoztatják.


Egyik mély nemzethi érzelmű elmondta hogy ő személyesen taposna bele minden román csecsemőt a ganéba, ha cserébe vissza kapnánk erdélyt.


A magyaroknak is nagy szerepe van ebben, mert nem integrálni akarják a cigányokat hanem eltüntetni.


Az el lehetetlenítés nem jött be, nem haltak éhen, sőt egyre szaporodnak.


Dehát a magyar nép nem az eszéről híres.

2020. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!