Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér elvtárs szerint mitől...

Kövér elvtárs szerint mitől kevésbé undorító, ha látsz az utcán csókolózni egy férfi és egy nőt, mintha mondjuk két férfit?

Figyelt kérdés

Kövér elvtárs ugye homofób. Mondott már elég ütős gyűlöletbeszédet a homoszexuális honfitársaink ellen. De szerinte mivel kevésbé undorító az ha egy homoszexuális pár él (félig) nemi életet mások előtt, mintha ugyanezt egy heteroszexuális pár tenné?

Szerintem mindkettő gusztustalan. A magánéletét mindenkinek házon belül, másoktól elzárva kellene intéznie és nem mások előtt. De emiatt nem bűnbaknak beállítani egy kisebbségi csoportot (jelen esetben a homoszexuálisokat), hanem mindenkinek ehhez kellene tartania magát.

Más is így gondolja?



2020. szept. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
42%

"Az hogy valakinek mi az undorító és mi nem, azt nem más dönti el. Nekem is gyomorforgató ha két férfit látok csókolózni. Egyszerűen hányingerem van tőle. És nem, nem vagyok homofób, bármennyire is ezt akarod bemagyarázni. Egyszerűen visszataszító, nem természetes."


Pedig pont ez a homofóbia, az irracionális viszolygás, félelem. Nem tudod megindokolni, hogy mi a baj velük, mert az, hogy "természetellenes" nem állja meg a helyét, a csókolózás mint olyan sem természetes, igen a főemlősök is csinálják, de köztük vannak homoszexuális egyedek is, ahogy az emberek közt is.

2020. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
44%

#21 NEM irracionális. Pontosan ezért írtam példákat még több más dologra is.

És bizony természetellenes, akármennyire szeretnétek is propagálni. A természetes az a heteroszexualitás, a homoszexualitás egy hibás születés vagy hibás nevelkedés eredménye, semmiképpen nem természetes és nem normális.

Maximum annyiban természetes mint amennyire természetes halál ha valakit agyonlőnek - természetes hogy belehal. Az a természetes csupán, hogy annak a melegpropagandának meg agymosásnak amit a genderlobbi az utóbbi években csinál, annak ez a következménye.

2020. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Ha szerinted homifób dolog hogy két ferfit csókolózni nem akarunk látni akkor az.
2020. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
61%
Azt... Mondjuk nem tudtam, hogy Budaházy Edda is szokott itt írogatni. Nem baj. Az a legjobb az egészben, hogy szanaszét égeti magát. Egyébként a hozzá hasonlóak is.
2020. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
36%
22-es! Értjük, tehát az a természetes, amiről TE azt mondod, ennél azért kicsit jobban meg kéne alapozni az érvelésed. Bár mondjuk mint írtam is, ez egy irracionális dolog, szóval megokoskodni, hogy valami miért racionális, ami amúgy nem az mindig egy hiábavaló vállalkozás.
2020. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
68%

#25

Azt hogy mi a természetes és mi nem az, azt nem te vagy én döntjük el - hanem maga a természet.

Az ember emlős állatok csoportjába tartozik, hím és nőstény egyedei vannak csak és ez a kettő együtt képes a szaporodásra. EZ a természetes.

Hogy kitaláljátok a természettől eltérő hibás fejlődésről hogy az éppen olyan természetes, mint az ami nem hibásan fejlődött, az a ti mesétek.

És nem, ne gyere azzal hogy vannak meleg delfinek stb. mert az éppen úgy természetellenes, hibás fejlődés eredménye, mint az embereknél.

Egy fügénél az a természetes hogy nincsenek nemek, a növénynek nem kell másik növény a szaporodásához - ott az lenne természetellenes, ha találnál egy egyedül szaporodni képtelen füge növényt. Ahogy a csigáknál a hímnősség a természetes, a hangyáknl meg hogy csak a királynő szaporodik a nőstény egyedek közül. Ha ettől eltér, az a nem természetes.

Az hogy neked mi a személyes véleményed egy homoszexuális pár csókolózásáról - az a te magánügyed, ahogy az enyém is az enyém. Én sem akarom meghatározni azt, hogy márpedig neked ne legyen kellemes nézni egy fiú párt csókolózni, ha ez a te gusztusod, hát tedd. De éppen így ne akard nekem megmagyarázni, hogy az ha én visszataszítónak tartom az ne lenne természetes reakció és ne lenne jogom hozzá.

2020. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
25%
10:19: a természet nem dönt el semmit, lévén nincs öntudata. Csak egyszerűen van.
2020. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 mindentudó99 ***** válasza:
65%
#27 Értelmetlen dolgokat írsz.
2020. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
32%
13:35: a túrót. Csak te nem bírsz még ennyit sem felfogni.
2020. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Ne erőlködj
2020. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!