Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér elvtárs szerint mitől...

Kövér elvtárs szerint mitől kevésbé undorító, ha látsz az utcán csókolózni egy férfi és egy nőt, mintha mondjuk két férfit?

Figyelt kérdés

Kövér elvtárs ugye homofób. Mondott már elég ütős gyűlöletbeszédet a homoszexuális honfitársaink ellen. De szerinte mivel kevésbé undorító az ha egy homoszexuális pár él (félig) nemi életet mások előtt, mintha ugyanezt egy heteroszexuális pár tenné?

Szerintem mindkettő gusztustalan. A magánéletét mindenkinek házon belül, másoktól elzárva kellene intéznie és nem mások előtt. De emiatt nem bűnbaknak beállítani egy kisebbségi csoportot (jelen esetben a homoszexuálisokat), hanem mindenkinek ehhez kellene tartania magát.

Más is így gondolja?



2020. szept. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok homokos gyülölő, de nemszeretem a kínos helyzeteket, ha sétálok az utcán a gyerekemmel és látunk egy férfit és egy nőt csókolózni azt egyszerüen megtudom értetni a gyerekkel, azt mondom röviden neki hogy ők szeretik egymást és mivel a családba a gyerek azt látja hogy apa és anya szeretik egymást rögtön lejön neki hogy ez egy természetes dolog. de ha két férfi csókolózik azt nehezen tudom neki körül írni, és sok kérdés merül fel a gyerekben amikre elég kínosan tudok válaszolni.

Ezért én is aztmondom hogy a lakásban éljenek szerelmi életet a homoszexuálisok ahol senkit sem kényszerítenek ilyen kínos helyzetbe.

2020. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
44%
1: ok is szeretik egymast
2020. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
37%
Ja! és kövért sem kedvelem egyáltalán. :)))
2020. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
26%

21:28: én egy utcán csókolózó férfit és nőt is kínos helyzetnek fogok fel. Egyszerű prosztóság.

Te meg ne legyél már ennyire hipokrita.

2020. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
38%

Szeretik ez ígyvan de kínos a gyereknek elmagyarázni.

És én nagyon nemszeretem a kínos helyzeteket.

2020. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
49%
1-es! S gyerek gond nélkül megértené a dolgot, csak ez neked kínos, és te nem érted.
2020. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
29%

21:32! Te csak tudod hogy a gyerek rögtön megérti ezt a helyzetet.

Hagyd már ezt a tudálékos dumát.:))))

2020. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
25%
Azért elgondolkodtató, hogy sok nő is elhúzza a száját, ha langyikat lát. A hiba azokban van akik a homofób jelzőt osztogatják, mert mag a a jelenség nem is létezik.
2020. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
55%

7-es! Akkor elmondom mit kell mondani: Bárki csókolózhat bárkivel, akit a párjának érez, a legtöbbször bácsi-nénivel, de vannak bácsi-bácsi meg néni-néni párok is.

Ennyi. Ezt így elmondod meg fogja érteni.

A gyerek nem hülye, nem is érzi magát kínosan, itt TE érzed magad kínosan...

Szóval hagyd már ezt a tudálékos dumát.:))))

2020. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
32%
hogy nem fordul fel az ember gyomra.
2020. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!