Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér elvtárs szerint mitől...

Kövér elvtárs szerint mitől kevésbé undorító, ha látsz az utcán csókolózni egy férfi és egy nőt, mintha mondjuk két férfit?

Figyelt kérdés

Kövér elvtárs ugye homofób. Mondott már elég ütős gyűlöletbeszédet a homoszexuális honfitársaink ellen. De szerinte mivel kevésbé undorító az ha egy homoszexuális pár él (félig) nemi életet mások előtt, mintha ugyanezt egy heteroszexuális pár tenné?

Szerintem mindkettő gusztustalan. A magánéletét mindenkinek házon belül, másoktól elzárva kellene intéznie és nem mások előtt. De emiatt nem bűnbaknak beállítani egy kisebbségi csoportot (jelen esetben a homoszexuálisokat), hanem mindenkinek ehhez kellene tartania magát.

Más is így gondolja?



2020. szept. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

#39, #40

Ez egy nyilvános fórum ahol ÉN a feltett kérdésre válaszoltam és TI abba kötöttetek bele.

A kérdező ezzel zárta a kérdését: "Más is így gondolja?"

Leírtam rá a választ, hogyan gondolom.

Ha nem is érdekel a kérdés akkor mi a fenének vagy itt?

2020. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!