Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér elvtárs szerint mitől...

Kövér elvtárs szerint mitől kevésbé undorító, ha látsz az utcán csókolózni egy férfi és egy nőt, mintha mondjuk két férfit?

Figyelt kérdés

Kövér elvtárs ugye homofób. Mondott már elég ütős gyűlöletbeszédet a homoszexuális honfitársaink ellen. De szerinte mivel kevésbé undorító az ha egy homoszexuális pár él (félig) nemi életet mások előtt, mintha ugyanezt egy heteroszexuális pár tenné?

Szerintem mindkettő gusztustalan. A magánéletét mindenkinek házon belül, másoktól elzárva kellene intéznie és nem mások előtt. De emiatt nem bűnbaknak beállítani egy kisebbségi csoportot (jelen esetben a homoszexuálisokat), hanem mindenkinek ehhez kellene tartania magát.

Más is így gondolja?



2020. szept. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%
#1 Ne bújjatok már folyton a gyerekeitek mögé, felnőttek vagytok a fenébe is, ha bajod van a homokkal azt mondjad, ne a gyerek legyen a kifogás.
2020. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
37%

"itt TE érzed magad kínosan."

Ha engem kellemetlen helyzetbe hoz valaki azt egyszer kétszer tolerálom de egy idő után meg utálom a fickót. Így haragítjátok magatokra azokat az embereket akik egyébként nem az ellenségeitek, megértéssel veszik tudomásul a másságotokat.

2020. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
69%
Csak egy gondolatra reagálnék. Valóban kínos helyzet, ha a gyereknek el kell magyarázni az utcán ha két férfi csókolózik, hogy mit csinálnak, miért. Nekem ezzel az a gondom, hogy azt a néhány századot, mondjuk ezer évet ahol erről nem volt szabad beszélni sem, viszont meggyőződésem, hogy magunk mögött kellene hagyni. Végülis már nem tilos erről beszélni már csak azért sem, mert ha tetszik ha nem nem tudhatom, hogy a gyerekem ho- he- vagy biszex lesz-e. És megakadályozni sem tudom. És így ezzel a hozzáállással, ha egyszer erről kell beszélni vele az még kínosabb lesz. Visszagondolni, hogy amikor ilyet látott kis korában, miért kerülte az anyja vagy az apja a témát. Vagy, hogy hány meleg viccet sütött el előtte az apja ezzel párhuzamosan. Egyszer ennek vége kell hogy legyen.
2020. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
43%
22:04! nem bújok a gyerek mögé, pont arról beszélek hogy nekem kellemetlen ez a helyzet. Érted???
2020. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
42%
Felnőtt korban szerintem könnyebb erről beszélni.
2020. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nemérdemes a gyereket gyerekkorába az életben előforduló minden dologra felkészíteni hagyni kell gyereknek lenni őket.
2020. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, szimpla ostobaság amit leírtál.

Az hogy valakinek mi az undorító és mi nem, azt nem más dönti el. Nekem is gyomorforgató ha két férfit látok csókolózni. Egyszerűen hányingerem van tőle. És nem, nem vagyok homofób, bármennyire is ezt akarod bemagyarázni. Egyszerűen visszataszító, nem természetes.

Nagyon sok dolog van amit ugyanúgy nem tartok másnak. Ilyen ha odasz@rik valaki az utcára, ha mocsokban fetreng az aluljáróban, ha megüti a párját valaki stb. stb. Éppen úgy nem vagy sz@r fóbiás, nem vagyok hajléktalan fóbiás és nem vagyok ellene a bizonyos mértékű erőszaknak sem - a gyerekeimet kiskoruktól próbálom rábeszélni valamilyen verekedős, önvédelemre is oktató sportra, mert fegyelmet tanít, önuralmat és kitartást. Az egyik gyerekem most végre bokszolni jár.

Amit csináltok az szimpla polgárpukkasztás. Ahelyett hogy valóban a homoszexuálisok érdekeit képviselnétek, éppen ellenük hangoljátok az embereket az ilyen ostoba szövegekkel.

2020. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Kétségtelen. De addig is kerülgetni a forró kását, kérdés mennyivel érdemesebb. De ez mindegy is, nem egy emberen múlik, csak felmerült bennem, hogy a gyerek milyen kortól figyelne fel erre egyáltalán éy ha már felfigyelt, akkor ugyanúgy figyelt fel rá mint egy csókolózó nőre egy férfival. Előbb utóbb érett lesz a témához. Gondolom. Éy ezért mondom, az előbbiek alapján, hogy éppen egy ilyen pillanat legalább annyira kínos lehet.
2020. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
65%
12-es! De ezt értsd már meg, itt TE veled van a probléma, miért van az, hogy például én, aki egy valóban, saját szexuális irányultságában biztos hetero vagyok, nekem nem probléma, nem kínos erről beszélni? Az is bájos és sokat mondó, hogy szerinted, aki így áll hozzá az biztos "más" hát más, hozzád képest biztos, mert én nekem nem szorul össze a gyomrom, ha látok egy meleg párt smárolni, nem érzem magam kínosan. Aztán csodálkoztok, hoy le vagytok látens melegezve állandóan.
2020. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
28%

22:20! Ismétlem nekem semmi gondom nincs(még) a homoszexuálisokkal, nekem az kellemetlen hogy ezt a dolgot elkell magyaráznom a gyerekemnek mert azt látja hogy két férfi csókolózik az utcán.

De az is ide tartozik hogy ha gyakran kerülök emiatt kellemetlen helyzetbe akkor én is megútálom a homoszexuálisokat.

2020. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!