Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ballibek főnöke mikor viszi...

Ballibek főnöke mikor viszi az alkalmazottjait Dúró Dórához egy kis becsületet gyakorolni és vérszegénységet lerakni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok sem Dúró, sem ballib párti, de mégiscsak érdekes, hogy csinált amit csinált, nem magyarázkodik fülét-farkát behúzva, ellenben mikor Bangóné patkányozott meg az a Nider rémisztő képződményezett, ők utána egyből, jajj nem úgy gondolták blabla (dehogynem). Pedig vén rókák politikailag is meg amúgy is, erre egy fiatal nőben több vér van... 🤷‍♂️ Nem kéne tanulni?
2020. szept. 28. 02:04
 1/4 Molyember ***** válasza:
40%

Nem nagyon értem a kérdést. Dúró Dóra szerény lehetőségeihez képest egy egész jó reklámot csinált egy homoszexualitással is foglalkozó mesekönyvnek, így az több emberhez is eljutott, sokan csak miatta rendelték meg, így végső soron Dúró Dóra bevételt termelt a könyvet kiadó LMBTQ szervezetnek.

Ez egy szép kiállás volt részéről a másság elfogadása mellett, egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármiért is elnézést kéne kérnie. Több ilyen politikusra lenne szükség.

2020. szept. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Mi, az, hogy kussban üldögél most, na ahhoz is sok bátorság kell. :D
2020. szept. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Moly, aki ilyen könyvet vesz az nem számít, úgyhogy ilyen szempontból mindegy.
2020. szept. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem van olyan ember, aki felfogja, hogy amit tett/mondott, az problémás. A gerincesebb bocsánatot kér, a kevésbé gerinces pedig magyarázkodik. És van olyan ember, aki fel sem fogja, hogy mennyire gáz, amit csinál, hanem büszkén kiáll mellette, hogy mekkora királyság volt pl belerugni abba egy macskába. Hát ilyen ez a Dúró Dóra, szerintem nincs mit tanulni tőle :)


(Mondom ezt úgy, hogy még ingyen sem kellene az a könyv nekem)

2020. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!