Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az anyum túl sokat dolgozik...

Az anyum túl sokat dolgozik és vérszegénységben szenved.Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Hali.Anyukám már több mint 20 éve gyárban dolgozik sajnos.És nagyon fáradt lett mostanában.2 hétig nem ment a munkába mert nem bírta már.És vérszegény is.Az is rátesz hogy a testvérem depressziós rossz társaságba van és cigizik meg lassan már iszik is.Nem tudja anyum megállitani ezt a folyamatot mivel túl gyenge hozzá hogy ne hagyja ezt neki.Inkább ráhagy mert már nem bír veszekedni.Ha bármi történne vele megölném magam nem bírnám ki.

2020. szept. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A vérszegénység nem egy olyan komoly állapot, amire ne lehetne gyógyszert/jobban mondva vitamint szedni. Jelenleg én is vérszegénység vagyok, nekem az orvos írt fel 60 szem Maltofer Fol-t, azt mondta, hogyha ezt végigszedtem, akkor nyugodtan vegyek valami Naturlandos vagy Béres vastablettát és folyamatosan szedjem. Ha most nem tud elmenni orvoshoz, akkor is ajánlom, hogy szedjen valamilyen recept nélküli vastablettát, napi 2-t legalább.
2020. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már azért volt az orvoshoz.Viszont a munkáját nem bírja a sok veszekedéset ordibálást.
2020. szept. 3. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából itt szerintem az lesz a megoldás, amikor az üzemorvos már nem nyilvánítja alkalmasnak. Igen, ilyen van, pár ismerősöm már járt úgy, hogy nem kapta meg a papírt, ezért munkahelyet kellett váltania.
2020. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azert jarjon utana a verszegenysegnek anyukad.. A biutinsag kedvveert egy szekletverteszt nem artana. Nyilvan nem kell rogton rosszra gondolni, de ha mar nen menstrual( nen tudom hany eves)akkor azert nem art utanajarni hogy mi okozza a verszegenyseget. Amugy probalj neki segiteni itthon, esetleg menj el vele kicsit setalni..
2020. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vérszegénység az meglesz oldva 100%.De a munkahellyel van baj....15 éves vagyok anyum 42..Mindig nyugtat hogy nincs semmi baj de bármikor ezt mondja elsírom magam...
2020. szept. 3. 23:45
 6/8 A kérdező kommentje:
A baj az volt,hogy azért volt gyenge mert fél éven belül rákos lehetett volna.Daganatja volt a méhébe és muszáj volt megműteni és a méhét kivenni.
2021. jan. 26. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor még jó , hogy időben elcsípték! Jobbulást neki!
2021. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük átadom❤
2021. jan. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!