Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki koronavírusos lesz arra...

Aki koronavírusos lesz arra úgy néznek rá mint régen a leprásokra? Leköpik lenézik megbélyegzik a koronavírusosakat?

Figyelt kérdés

Most az emberek úgy néznek a koronavírusosakra mint régen a leprásokra néztek hogy kövekkel dobálták őket leköpték őket?


A testvéremék koronavírusosak lettek nővéremnek pozitív lett a tesztje nem érezte a ízeket és a szagokat a férje és gyereki is azok és amikor mentek hozzájuk a mentősök mintát venni ,kiállt az egész utca mindenki rémülten nézett meg kérdezősködtek már pletykáltak hogy koronavírusosak ,most biztos meg lesznek bélyegezve ráadásul most dolgozni sem tudnak és ha vissza mennek dolgozni akkor sem fognak már úgy rájuk nézni és közel menni hozzájuk?



2020. szept. 29. 18:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%

"Hogy mást is megfertőzhetünk? Az legyen annak a másiknak a gondja."


Ha igazolt koronavirusos vagy vagy gyanús és megszeged a karantént úgyhogy tudatába vagy annak, hohy beteg vagy az bűncselekmény. Nem is akármilyen. (Gyilkossági kísérlet) Ha más általad elkapja az meg már emberölés. De te tudod.

2020. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
20# ha nem érzi a szagokat és a ízeket akkor koronavírus a kormány honlapján világosan le van írva mik a koronavírus tünetei.
2020. szept. 30. 12:06
 23/33 anonim ***** válasza:
85%
Ha fáj a torkom én se érzem az izeket vagy ha dugul az orrom akkor a szagokat. Már akkor 20 éve is koronás voltam. Ez amúgy nrm feltetlen tünete. Ismerődőeknek csak szar volt a közérzete és fájt a feje és pozitív tesztje volt. Más tünet nem volt
2020. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek *
2020. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%

#18, #20-nak:


Legyen annyi elég, hogy a körzeti orvosunk az egyik családtagom.

2020. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

#18, kérdezőnek:


"nem jelented be hogy fertőzött vagy pedig tudod magadról "


Honnan tudhattam volna? Legfeljebb sejthettem. Orvosnál hivatalosan nem jártam.


Ez a gyakorlatban úgy zajlott hogy ha a kezelés ellenére bizonyos tünetek léptek volna fel, vagy a meglévők fokozódtak volna, akkor azonnal hivatalossá vált volna a kezelés és jött volna a teszt.

2020. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Okés, hogy orvos a rokonod,


de attól még pl. a 20-as totál korrekt, én is így gondolom.


A 18 is az lenne, ha azt a bizonyos mondatot nem írta volna bele: "Hogy mást is megfertőzhetünk? Az legyen annak a másiknak a gondja."


Na, ez tényleg balhés gondolat.

2020. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#26, #27-nek:


Összegezzük:


Te azt várod tőlem hogy #20-nak adjak igazat, egy 30 éve praktizáló orvos szakértelmével szemben? Ez most komoly? XD Ha ő le merte ezt a konzekvenciát vonni, akkor még szép hogy elhiszem neki!


Tudod mi a csattanója a válaszomnak?


ÉN vagyok #18!

2020. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

20 vagyok.


"Te azt várod tőlem hogy #20-nak adjak igazat, egy 30 éve praktizáló orvos szakértelmével szemben?"


Neked háziorvosod a rokonod. Nekem az apósom meg osztályvezető főorvos infektológia osztályon - ohh wait, ez pont ideillő szakma. Na szevassz.

2020. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Vedd fel velem a kapcsolatot, biztos szívesen megmutatja, hogy milyenek is az igazi betegek, akiket te lazán meg akarsz fertőzni. Akik az életükért küzdenek. De akár csinálhatjuk azt is mint, amit külföldön csinálnak a járványtagadókkal és azokkal akik így vélekednek. Neked kell ásnod a tömegsírokat.
2020. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!