Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek és mit...

Mi a véleményetek és mit gondoltok mi lesz Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Jelenleg azt vettem észre, hogy nagyon megindult a lejtőn a közbiztonság. Lehet eddig is rossz volt, de mostanság egyre több a késelés, rablás, bűnözés és valljuk be, hogy nagyrészét egy bizonyos kisebbségi csinálja. Rendesen egyre több a getto Budapesten, amit ezek uralnak és nem úgy tűnik, mintha bármit akarna kezdeni velük bármelyik politikus. Ide-oda adogatják egymásnak a kerületek, mindet lerontják, pár év és még ennél is sokkal veszélyesebb lesz a város.

Lesz valaha kezdve valami, vagy engedik, hogy lesüllyedjen az egész teljes gettora, a normálisak, meg aki teheti az meg elhúz innen ahova tud.

Nem akarok ilyen borúlátó lenni, mert a saját életem keserítem meg vele, hogy ezen gondolkozom és elszomorít a helyzet és a gondolat, hogy innen is csak lefele lesz.

Szerintetek lesz változás jobb irányba? Kezdenek bármit a társadalomba be nem illeszkedő egyénekkel?



2020. okt. 1. 23:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Amig saját maguk nem akarják a változást addig nem lehet segíteni.

Amig a kormány szó nélkül tűri hogy a felzárkóztatásra adott milliárdos támogatással ne tudjon elszámolni az általuk kiválasztott prominens kisebbségi vezető, és a kormány bizalma továbbra is rendületlen addig nincs miről beszélni.

2020. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túlreagálod. Van cigánybűnözés, de nem látom, hogy erősebb lenne, mint eddig volt. A Hős utcát pedig már számolják fel. Egy amerikai nagyváros gettóihoz képest a legrosszabb budapesti kerület is legfeljebb kalandpark.
2020. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem gondolnám, hogy az utóbbi évekhez képest rosszabb lenne a helyzet. Budapest átlagos közbiztonsága semmivel sincs a "bezzegnyugat" metropoliszainak szintje alatt. Ezt a jelenséget országos szinten kell vizsgálni és bizony jelentős a hasadás Kelet- ill. Nyugat-Mo. között.
2020. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

Még jó darabig lesz lejtmenetben, és minél inkább, annál nagyobb lesz a hurráoptimizmus.

A lejtmenetnek azonban semmiköze ahhoz, amit te gondolsz. Ha valamicske köze volna, az is következmény, nem pedig ok.

De azt kényelmesebb hinni, mint felelősen gondolkodni. Az megerőltető.

2020. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem amerika városaihoz akarom hasonlítani, mert persze a világban sokkal rosszabb helyek is vannak, lásd Mexikó egyes helyei.

Én úgy látom, hogy a Hős utca felszámolása is olyan, hogy aztán kerületekben szét lesznek osztva, azok is romlanak majd emiatt.

Országosan nem tudok nagyon véleményt mondani, nem sok helyen jártam, olyanokat vettem csak észre, hogy voltam régebben Egerben a főtéren, majd idén is, anno nagyon tetszett, most viszont tele volt fura ordító drogosokkal, meg kéregető cigányokkal. Lehet csak pont rossz napot fogtam ki.

Budapestnek meg elég sok részén ezt tapasztaltam. Anno 18.kerben laktam, mivel Kispest már egészen kezd lelakottá válni (egyes részei), az 50-es villamos meg a 18kerbe vezet, ezért Pestszentlőrinc már rosszabb, mint volt.

Erzsébet ugyanez. Sosem volt egy nagyon jó hely szerintem, de oda jártam iskolába régen, akkor max 1-2 atrocitás ért, évekkel később ott laktam 2 évig, ugyanannyit, ugyanazokon a vonalakon mászkáltam mégis sokkal több alak lett, aki kötekedett, vagy egyszerűen csak "rossz arcú" volt.

Budapest belvárosában is egyre több rossz élményem volt.


Egyébként az is megfordult a fejemben, hogy lehet nem a városok változtak, hanem csak én figyelek ezekre jobban, esetleg olyan külsőm van, ami vonzza a kötekedőket.

2020. okt. 1. 23:22
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Magyarország a nyugati nagyvárosok egy jó részét maga mögé utasítja közbiztonság tekintetében, szóval nem tudom, miről beszélsz, kedves kérdező. És igen, mostanság egyre inkább elkezdték a Budapesti nyomortanyák felszámolását (a vidékieket még tényleg nem), szóval JAVUL a közbiztonság, már ami a cigánybűnözést illeti.
2020. okt. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%

[link]


Nézzétek meg, magyarok a legnagyobb bűnözők csak erről senki nem beszél!!!

2020. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
Kb. olyan lesz (vagy már van), amikor Las Vegas megjelenik Vlagyikavkazban...
2020. okt. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
34%

A törvényhozó, azaz a legfontosabb hatalom még mindig a politikusok kezében van, a politikusokat pedig az emberek választják meg. A politikusokon lehet számonkérni mindent, hiszen hatalmukban áll tenni a változásért. Egyszerűbben fogalmazva: ha nem tetszik az irány, szavazz másra.


Ha vannak társadalomba be nem illeszkedő egyének, az a kirekesztés miatt van, hiszen ezt jelenti.

2020. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
10-20 éven belül a cigányok túlszaporodják az embereket, akkor pedig minden embernek menekülni kell az országból, különben legyilkolnak minket.
2020. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!