Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges,hogy lesz lmbt...

Lehetséges,hogy lesz lmbt gyermeknevelés elleni törvény?

Figyelt kérdés

[link]


A miniszterelnök interjút adott a HVG-nek ezzel kapcsolatban.


Kifejtette,hogy a tolerancia addig tart, ameddig az lmbt lobbi ki nem húzza a gyufát.

Ugyanis, ezzel a könyvvel eléggé elkezdett játszani az oroszlán bajszával.


A probléma,hogy itt gyerekek az áldozatai ezeknek.A könyv egy segítség a liberális, erkölcstelen szülőknek,hogy a gyerekeket abba az irányba befolyásolják.A legjobb lenne, ha ilyenek nem is vállalnának gyereket, olyan, mintha odalöknek a gyerekeket a pedofiloknak.



A HVG-s újságíró a cikkben írta,hogy nincsen ilyen törvény(gyerekek lmbt lobbi általi támadása ellen). Közben kárörvendően nevetett.

Viszont nem kell erre törvény, egyszerűen ki kell adni a Szociális És Gyermekvédelmi Hivatalnak,hogy vizsgálat alá lehet vonni az ilyen eseteket és figyelmeztetni majd büntetni valamilyen módon.

Igazából listázni kellene mindenkit, aki megrendelte azt a propagandakönyvet és van gyereke is.


A gyermekek egészséges fejlődése sokkal fontosabb,mint az lmbt lobbi akarata.



Orbán nagyon diplomatikusan reagált arra,amikor egy Jobbikos politikus ledarálta azt a könyvet.

Nem mondta,hogy egyetért vele, de nem is ítélte el.Miért tenné?Ő is szívén viseli a magyar gyerekek sorsát.


Az lmbt lobbit az ország határain kívülre kell szorítani,ha mindenhonnan nem sikerült, legalább az oktatásból,hogy ne legyenek szellemileg visszamaradottak a gyerekek.



2020. okt. 4. 17:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
25%

a melegek akarnak gyereket nevelni, azzal nincs semmi baj.

Azzal van a baj amikor a gyereket a homoszexualitásra vagy másra nevelik direkt. A gyerek döntse el mit akar, nem?

2020. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
70%
Az meg van hogy nem lehet homoszexuálisnak nevelni senkit sem?
2020. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

32

Megint: hogyan lehet megmondani, hogy pontosan mitől lesz homoszexuális valaki?

2020. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
én csodaszép heteronormatív társadalmunkban nevelkedtem, teljesen átlagosan kezelték velem kapcsolatban a nemi szerepeket, de a nemeden meg a szexualitásodon kívül más is hozzátesz a személyiségedhez, meg aztán ott vannak a szociális tényezők, és hát éltem az életem mint mindenki, történtek dolgok, összekapcsolódtak a genetikai, kulturális, szociális, pszichológiai tényezők, és rájöttem 16 évesen arra hogy meleg vagyok, szevasz
2020. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
13%

32


A baj nem ott van, hogy homoszexuálisNAK "nevelik-e" vagy sem. Hanem ott, hogy amikor homók nevelik, akkor több későbbi probléma előfordulása a többszörösére növekszik.

Hogy a normális, heteroszexuális szülők mellett nevelkedett 5-7-10 %-ban előforduló későbbi különböző problémák 15-25-30 %-ra emelkednek.

2020. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!