Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok hozzá, hogy Viktorotok betiltja a hálapénzt? Ezek után még van képetek azt állítani, hogy Magyarországon nincs diktatúra?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem Viktor tiltja be. Az országgyűlés fogja megszavazni, ahogy demokráciákban szokás.
2020. okt. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Lágerbe záratnám követ töretnék azokkal akik gond nélkül elvették szegény idős emberek pénzét mert betegek voltak.

Az utolsó ilyen féreg is remélem börtönbe megy.

2020. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Most se legális semmiféle pénzt se hálából se máshogy zsebbe csúsztatni, mert az ajándékozásnak is megvannak a szabályai, de ne zavarjon...
2020. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Hogy érted ezt, a demokrácia alapvető eleme a hálapénz, ahol megszűnik, az már diktatúra?

-Te vagy az, Fletó?

2020. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Én aztán nem vagyok fideszes, de ezzel egyetértek maximálisan.


Főleg öregek, de még fiatalabbak is oda hordják az orvosoknak a megtakarításaikat, miközben egész életükben fogták tőlük a TB -t.


Korrekt bevétel, csusszannak a százezrek minden féle adót és járulékot mellőzve, közben a kórház eszközeivel gyógyítanak.


Igazán jónak azt tartanám, ha mindenki fizetne biztosítást olyat amire kerete van és a kezeléseit a biztosító rendezné a kórházzal meg az orvossal.

2020. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Fletó, ne csináld, sok volt mára a pálesz!!

Inkább döntsd már el, hogy most akkor diktatúra van, vagy nincs diktatúra!

Bár mondjuk tudom, hogy nálatok balliberális oldalon akkor van diktatúra, amikor ti akarjátok, akkor meg nincs, amikor meg nem akarjátok, ettől szép a liberalizmus nem??😂😂😂

2020. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
A hálapénznek semmi köze a diktatúrához. Annál több a rossz állami egészségügyhöz. De nem minden orvos kap hálapénzt.
2020. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Elég nagy libernyáknak tartom magam és a kormányra is ritkán tudok pozitívumot mondani, de ezzel csak egyetérteni tudok. A hálapénz egy undorító, korrupt szokás, amit igenis meg kell szüntetni. Szerintem ezzel több ellenzéki párt is egyetért. Pl a Momentumnak programpontja volt szerintem már az előző választás idjén is.
2020. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Én örülök neki. Ellenben a magànprakszis munka melletti megszüntetését nem értem. Habár külön engedéllyel lehet. Csak most már jóval drágább lesz. Nem jasználhatják a kórházi helységeket.
2020. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

csak úgy halkan jegyzem meg kedves Kérdező, hogy hálapénzt kérni (ami a mi kis Hazánkban bevett gyakorlat) egész konkrétan kimeríti a zsarolás büntetőjogi kategóriáját, adni meg a megvesztegetését.


az meg, hogy ez a gyakorlat az emberek egy részének teljesen természetes és, hogy erről külön törvényt kell hozni, meg egyszerűen elképesztő.

2020. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!