Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki daganatos beteg és...

Ha valaki daganatos beteg és koronavírusos és meghal akkor miért mondják azt hogy koronavírusban halt meg?

Figyelt kérdés

Szinte minden egyes halál eset ami a koronavírushoz kapcsolatos minden egyes meghalt embernek volt más krónikus betegsége is , tehát egy menthetetlen beteg aki így is úgy is meghalna az ha koronavírusos akkor mégis azt mondják hogy a koronavírusba halt bele nem a tüdő rákba.



Gyakorlatilag olyan még nem volt Magyarországon akinek a halálát konkrétan a koronavírus okozta volna.



2020. okt. 7. 20:54
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Úgy látszik rátok hat a kormány propagandája ,tök jól kimosta az agyatokat 👍
2020. okt. 7. 21:29
 12/36 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező

Nem azt írják, hogy a koronavírusba halt bele -egyik betegnél sem, mert a vírus - mint a hasonló vírusok - minden esetben szövődményeket okoz és abba hal bele a beteg. pl. abba hogy tönkrevágja a tüdőt és nem képes önállóan lélegezni - ezért kell a lélegeztetőgép.

na most én egy olyan asztmás vagyok, akinek ez az asztma (a krónikus betegsége) nem okoz semmilyen problémát, nem kell gyógyszer, nem kell inhalátor és nem szoktam befulladni - mert nem szoktam verseny szerűen sportolni és tudom kezelni. Ellenben ez a krónikus betegségem minden ősszel/kora télen egy erős felsőlégúti betegséget okoz járvány idején, amiből sokkal nehezebben gyógyulok ki. Ha én elkapom a koronavírust, akkor nagy valószínűséggel a tüdőm nem bírja ki és a SZÖVŐDMÉNYEKÉNT kialakuló tüdőgyulladásba bele is halok. Nem vagyok 50 éves. Hiába vagyok most kvázi egészséges, ha meghalnék a koronavírus fertőzés következtében, akkor is oda lenne írva, hogy krónikus beteg volt. Ha a boncolásnál kiderítik, hogy a szívemmel is baj van - ami most éppen vizsgálat alatt van - akkor ezt is odaírnák.

De a járvány nélkül mindkettővel még évtizedekig élhetnék. EZÉRT hülyeség amit leírtál!

2020. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%

NO...?!?

Eszedbe jutott-e,hogy az influenza szerű(!!!) megbetegedéskori halál esetén mit vesznek alapul

-ha hivatalosan influenzajárvány van

-ha nincs járvány?

2020. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem figyeltek Cili nénire... elmondja, hogy mi alapján sorolják (!) a covid-is elhalálozáshoz az elhunytakat.
2020. okt. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
Neked meg nem tudtak mit kimosni 👍
2020. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
78%
Amugy hogy állapitos meg hogy mekkora részben okozta a koronavirus és mekkor részben más?
2020. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
21%
Azért, hogy felturbózzák a statisztikákat, és veszélyesebbnek állítsák be a koronavírust, mint amilyen. Nemcsak rákosoknál van ez: ha egy kamion üt el valakit, aki fertőzött volt, azt is beleszámítják a koronavírus halálozási statisztikájába.
2020. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
51%

#17 Megint kezded a hülyeséget?

Hányszor kell még leírni neked hogy NEM, NEM SZÁMÍTJÁK BELE A STATISZTIKÁBA HA FERTŐZÖTT, DE A HALÁLÁNAK EHHEZ SEMMI KÖZE!

2020. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Valójában George Floyd is koronavírusba halt bele nem abba hogy megölte őt egy rendőr?


Hiszen ő is fertőzött volt.

2020. okt. 8. 08:29
 20/36 anonim ***** válasza:

#18 Hányszor kell még belinkelnem Müller Cecília szavait?

[link]

"Magyarországon a teljes körű tájékoztatás az elv, ezért minden olyan elhunytat a koronavírus áldozatai között tartanak nyilván, aki fertőzött volt, még akkor is, ha nem a vírus okozta a halálát, hanem inkább a meglévő krónikus betegsége."

2020. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!