Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mi az a Soros kolbász?

Pontosan mi az a Soros kolbász?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor beszélt róla, de nem igazán értettem. Elmagyarázná valaki miről van szó?

2020. okt. 7. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok erről a kolbászról, legalábbis orbán viszonylatában, hogy korábban megrágta, de aztán kiköpte és most is kifejezetten köpik rá.
2020. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Liberális vegán, hús nélküli kolbászról van szó, amit Soros szabadalmaztatott.
2020. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ma adott interjújában részletesen elmondta, mit is jelent ez.
2020. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mit jelent? mert nem értettem. Miféle Soros kolbász? szerintem ezt csak a beavatott orvosok értik. Grazban..
2020. okt. 7. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az ellenzéki oldalon ugyan még léteznek különböző pártlogók, néha civódás is hallatszik a soraikból, de valójában már nincsenek saját akarattal bíró pártok. A munka elvégezve: a Jobbiktól az LMP-ig mindenki bedarálva és betöltve, mint a kolbász. Az egykor önálló identitással bíró közösségeket felváltotta a Soros-hálózatot kiszolgáló baloldali népfront."

(Orbán Viktor)

Vagy...:


A kormánypárti oldalon ugyan még léteznek különböző pártlogók, néha civódás is hallatszik a soraikból(Lázár,Varga,Rogán...), de valójában már nincsenek saját akarattal bíró pártok. A munka elvégezve: a SZDSZ-től,Kisgazdapárt,MDF-ig mindenki bedarálva és betöltve, mint a kolbász. Az egykor önálló identitással bíró közösségeket felváltotta a hatalom kiszolgáló jobboldali népfront.


Ezért szeretem a mai politikai írásokat és nyilatkozatokat. "Csak" az alanyt kell megváltoztatni és máris be lehetne velük "gyújtani" a kormánypropaganda lejárató gépezetét. :)

2020. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3! Nem láttam, Belinkelnéd? Köszi!!!!
2020. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!