Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Covid-katasztrófa előtt az...

Covid-katasztrófa előtt az ország! Nem kellene mindent lezárni még gyorsan?

Figyelt kérdés

Nem is értem az iskolák, még hogy lehetnek nyitva napi 1300 fertőzés esetén ? Bill Gates alapítványa hatalmas katasztrófát prognosztizál az országban. Ők azok akik a koronavírust már jóval megjelenése előtt megjósólták és lemodellezték [link]

Tudnak valamit!


Miért késlekedik Orbán? Miért nem zárják be az iskolákat, rendezvényeket, vendéglátó-szórakozó helyeket és miért nincsen komoly kijárási korlátozás?



2020. okt. 10. 17:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Viszont te bezárhatod magad.
2020. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
21%
#9, amit írtál nem érzéketlenség. Pusztán gondolatnélküliség. Előfordul olyan emberekkel, akik a valóságot nem szeretik megismerni, de véleményük annál határozottabb.
2020. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
22%

Amit a 9-es leír, az már a vég. Nem is ember, egy lélektelen porhüvely. Te nem leszel öreg? Te nem leszel beteg? Pont az ilyenek miatt terjed a vírus, mert nem érdekelnek a körülötted élő emberek. És ha tájékozódtok, és utánanéztek, akkor láthatjátok, hogy huszonéves, egyébként makkegészséges emberek is halnak bele, sajnos. És többen, mint az influenzában.

Kérdező, szerintem is igazad van, de amint látod a válaszokból, az ország 99 %-a azt gondolja, hogy hadd hulljon a férgese, csak nehogy már otthon kelljen maradnom, és foglalkoznom a saját gyerekemmel egy kicsit. Majd ha még több egészséges ember hal meg, talán felébrednek. Vagy akkor sem.

Hiszen ezt gondolják: még nem kaptam el, így nem érdekel, ha esetleg tünetmentes hordozóként megfertőzök pár nyugdíjast, akik még élhettek volna 10-20 évet, de most legalább nem kell rájuk költeni.

2020. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
26%

9esnek igaza van.

Egy egészséges ember legyen az akárhány éves, menni nem tud remeteként otthon ülni zárja be magát az aki fél nem az egészséges ember fog otthon kuksolni. És igen lehet le pontozni de én nagyon is örülök annak a 950 elhunytnak magyarba (világszerte még több) szerencsére. Legalább ők már nem fognak pazarolni, nem kell nekik nyugdíjat fizetni, Nem fognak pl kocsival járni, levegőt szenyezni, vizet folyasztani, pazarolni, nem kell kaja nekik, 8. ha öreg otthonba halt meg akkor mehet helyére új, (és így tovább, lánc reakció) 9 nem fog műanyagot venni kidobi szenyezni a tengert (meghalnak a halak) 10 nem kell neki ruhát készíteni elektronikai cikkeket venni stb. 11. Nem fognak érte fákat kivágni (fűtés) Ez szerintem az egyik legfontosabb. 12. Nem fog állat húst enni és tojást ezáltal nem támogatja a hús ipart. Stb stb stb. 13 nem kell foglalkozni vele. Nem járul hozzá az üvegházhatás.

2020. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
84%
14es, akkor miert nem ugrasz ki te valahonnan, hogy veled is eggyel kevesebben legyunk?!
2020. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
62%
Szlovákiában hosszú távra bezárják a középiskolákat holnaptól. Kezdődik...?
2020. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
36%
16-os, szerintem itthon is ezt kéne, de Orbán nem fogja megtenni, ráadásul a közvélemény sem ezt akarja. A számok meg meg vannak hamisítva. Érdekes módon, most, hogy több tesztet csinálnak rögtön emelkedett a fertőzöttek száma. Ennél több tesztet viszont nem tudnak csinálni, nincs kapacitás. Szóval sokan vannak, nagyon sokan. Nem értem, hogy a felsőt és a középiskolákat miért nem tudják itthon is bezárni. Ott már nem kell a szülőnek otthon maradni a gyerekkel.
2020. okt. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
30%

"A számok meg meg vannak hamisítva. "

Vagyis lehet, hogy a napi ezres fertőzésszám valójában csak napi 100 és a több száz halottból valójában csak 50 halt meg konkrétan abban, hogy elkapta a koronavírust. :)

2020. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
16%
De a gyerek nem maradna otthon, hanem menne bandázni. Akkor meg nem mindegy?
2020. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
20%
18-as, gratula. Kicsit olvass már utána. De ha ennyire szkeptikus vagy, miért nem jelentkezel önkéntesnek egy covid-osztályra? Utána mondd, hogy nincs vírus, és nem is abba halnak meg az emberek.
2020. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!